منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزهای دیجیتال برای افراد مسن مفیدتر بوده است

ارزهای دیجیتال برای افراد مسن مفیدتر بوده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزهای دیجیتال برای افراد مسن مفیدتر بوده است

تحقیقات جدید نشان می دهد که افراد مسن در سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال بهتر عمل می کنند

شاید گفتنش سخت باشد، اما رونق‌ها با ارزهای دیجیتال بهتر عمل می‌کنند. بیبی بومرها که اغلب به اختصار بومرها نامیده می شوند، به افرادی گفته می شود که از سال 1946 تا 1964 در طول دوره رشد جمعیت پس از جنگ جهانی دوم متولد شده اند. طبق گزارش جدیدی از شرکت صرافی Bybit و شرکت تحقیقاتی مصرف کننده Toluna، آنها در حال استفاده از روش های تحقیقاتی مورد استفاده در بازارهای سنتی و استفاده از آنها در پروژه های ارزهای دیجیتال هستند.

این گزارش می‌گوید 34 درصد از افراد پررونق، چندین روز را قبل از سرمایه‌گذاری روی یک پروژه سپری می‌کنند (50 درصد بیشتر از نسل‌های دیگر). نگران‌کننده‌تر این است که 64 درصد از سرمایه‌گذاران آمریکای شمالی کمتر از دو ساعت یا اصلاً هیچ‌کدام را صرف تحقیق نمی‌کنند. رونق‌ها احتمالاً تحقیقات خود را بر روی عوامل فنی مانند اقتصاد، درآمد و چشم‌انداز رقبا متمرکز می‌کنند. این را با کاربران جوان‌تر مقایسه کنید، که احتمالاً به عناصر محبوبی مانند یک بنیانگذار کاریزماتیک و زیبایی‌شناسی وب‌سایت اهمیت می‌دهند.

این نشان می دهد که چشم انداز دیجیتال و ارزهای دیجیتال آنقدرها که مردم فکر می کنند مزیت بزرگی ندارند. در مقایسه با برخی از مهارت‌های سبک وارن بافت که سرمایه‌گذاران قدیمی‌تر در طول سال‌ها به دست آورده‌اند، در واقع کمرنگ است. شاید بومورها بیشتر از نسل های جوان بازنشسته باشند و بنابراین وقت آزاد بیشتری دارند. گفتنش سخت است، اما به نظر می رسد بهترین راه پیش روی جوانان این است که فروتن باشند و از بزرگان خود بیاموزند.

سرمایه گذاری بیت کوین سالمندان

سرمایه گذاری بیت کوین سالمندان

اگرچه ارزهای دیجیتال دارای ویژگی های منحصر به فرد بسیاری هستند که آنها را از سایر بازارهای سرمایه متمایز می کند، اما همچنان اشتراکات کافی برای ایجاد تلاقی مناسب از مهارت های تحلیلی دارند. با این حال، قیمت دارایی های دیجیتال مانند بازارهای سنتی به شدت به تعادل عرضه و تقاضا در بازار بستگی دارد. نگاهی به جنبه فنی پروژه ها می تواند از تصمیم گیری اشتباه جلوگیری کند که منجر به زیان های بزرگ در سال 2022 شد. چندین بار ما از خرید یک توکن بر اساس کاغذ سفید پروژه و روایت قوی آن احساس خوبی داشتیم، اما پس از تحقیقات بیشتر متوجه شدیم که تعداد زیادی وجود دارد. بازگشایی VC با فشار فروش که سال ها قیمت ها را بالا می برد.

افرادی که عادت دارند به داده‌های شرکت نگاه کنند و نسبت‌های قیمت-درآمد-رشد را محاسبه کنند، می‌توانند این مهارت‌ها را برای داده‌های CoinGecko یا CoinMarketCap اعمال کنند. نسل‌های جوان باید بیاموزند که چرا «عرضه گردان» در مقابل «حداکثر عرضه» مهم است و چرا حجم معاملات ارزهای دیجیتال یک عامل کلیدی است. در واقع، پروژه‌های کریپتو که شبیه سرمایه‌گذاری‌های سنتی هستند، در بازارهای نزولی عملکرد نسبتاً خوبی دارند. سرمایه‌گذاران از تفاوت بین پروتکل‌هایی که توکن‌ها را به عنوان یک روش جمع‌آوری سرمایه بزرگ صادر می‌کنند و پروتکل‌هایی که درآمد ایجاد می‌کنند و آن را با دارندگان به اشتراک می‌گذارند، آگاه‌تر شده‌اند. پروژه های به اصطلاح کریپتو با بازده واقعی هیچ تفاوتی با شرکت های سهام ندارند. چیزی که سرمایه گذاران صعودی با آن آشنا هستند و شاید برخی از تصمیمات سرمایه گذاری آنها را راهنمایی کند.

این به معنای نادیده گرفتن اهمیت سرمایه گذاری های مدرن و به ویژه ارزهای دیجیتال نیست. به عنوان مثال، پلتفرم های معاملات غیرمتمرکز مانند GMX، Gains و ApeX Pro از احساسات غیرمتمرکز پس از شکست صرافی FTX بهره مند شدند. تحقیق در مورد این جنبه مستلزم دانش خوب رسانه های اجتماعی به ویژه توییتر است که یکی از راه های اصلی دستیابی به تحلیلگران، بنیانگذاران و کارشناسان برجسته ارزهای دیجیتال است. سرمایه گذاران از این ابزارها برای یافتن تجزیه و تحلیل، اندازه گیری جایی که یک پروژه در چرخه عمر خود است و به طور کلی احساسات بازار را اندازه گیری می کنند، استفاده می کنند.

سرمایه گذاری جوانان در بیت کوین و ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری جوانان در بیت کوین و ارزهای دیجیتال

اما Millennials و Gen Z در استفاده از رسانه های اجتماعی برای سنجش روندها واقعاً مزیتی ندارند زیرا دیگر ابزار جدیدی نیست. نسل Y که به نام هزاره ها یا نسل Y نیز شناخته می شود، نسلی است که بعد از نسل X و قبل از نسل Z متولد شد. برخی کارشناسان معتقدند تولد این نسل از اواخر دهه 1970 یا اوایل دهه 1980 آغاز شد و در اوایل دهه 2000 به پایان رسید. ، که در ایران معادل اوایل دهه 60 تا اوایل دهه 80 است.

نسل Z (به انگلیسی: Generation Z) و (مخفف Gen Z) که در محاوره با نام Zoomers نیز شناخته می‌شود، گروه جمعیتی است که جایگزین نسل Y و قبل از نسل آلفا می‌شود. سازمان آمار ایالات متحده و مجمع جهانی اقتصاد سال 1997 را به عنوان آغاز این نسل و سال 2010 را به عنوان پایان این نسل تعریف می کنند.

فناوری فعلی اینترنت وب 2 است و همه می دانند که چگونه از رسانه های اجتماعی استفاده کنند. در واقع، جوانان آشنایی خود با رسانه های اجتماعی را با ارزش گذاری بیش از حد به عنوان یک ابزار تحقیقاتی در معرض آسیب قرار می دهند، در حالی که رونق ها بیشتر به حقایق در مورد ارزهای دیجیتال پایبند هستند. سرمایه گذاری های سنتی هنوز هم مردان مسن را از پسران جوان تر متمایز می کند. تا زمانی که این اتفاق نیفتد، رونق‌ها نسبت به نسل‌های جوان بهتر عمل خواهند کرد، زیرا آنها تحقیقات بیشتری انجام می‌دهند و در هنگام سرمایه‌گذاری صبورتر هستند، که منجر به بازدهی بالاتری نسبت به نسل‌های جوان‌تر می‌شود که ممکن است بدون درک دقیق اهداف خود وارد شوند. اگر به دنبال فردی هستید که بتوانید به او اعتماد کنید و در مورد بررسی دقیق اطلاعاتی داشته باشد، والدین، پدربزرگ و مادربزرگ شما ممکن است انتخاب خوبی باشند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.