منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزش بازار کاردانو از Dogecoin پیشی گرفته است

ارزش بازار کاردانو از Dogecoin پیشی گرفته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزش بازار کاردانو از Dogecoin پیشی گرفته است

کل ارزش بازار شبکه کاردانو (ADA) از ارز دیجیتال محبوب Dogecoin (DOGE) پیشی گرفته است. قیمت آدا از دومین افت بزرگ خود از زمان آغاز به کار در حال بهبود است.

به گزارش Valex و به نقل از Cryptoglobe، در زمان نگارش این مقاله، کاردانو هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است که از مرز 12.09 میلیارد دلار عبور کرده است. قیمت کاردانو در هفت روز گذشته بیش از 8 درصد و در 30 روز گذشته بیش از 31 درصد افزایش یافته است.

در همین حال، Dogecoin نهمین ارز دیجیتال بزرگ بازار با ارزش بازار 11.16 میلیارد دلار است و قیمت آن در هفت روز گذشته 7.14 درصد افزایش یافته است. در طول ماه گذشته، DOGE تقریباً 9 درصد افزایش در ارزش داشته است که به طور قابل توجهی عملکرد کمتری نسبت به Cardano داشته است.

مقایسه عملکرد دو ارز Cardano و Dogecoin
مقایسه عملکرد دو ارز Cardano و Dogecoin

بسیاری از صاحبان MimCoin، بازار اول، با وجود نزولی بازار یک ساله در فضای ارزهای دیجیتال که باعث کاهش ارزش بیشتر دارایی های دیجیتال شده است، همچنان در سود هستند.

بر اساس داده های سایت IntoTheBlock، 57٪ از آدرس های حاوی doge “برای سود” هستند. این بدان معنی است که قیمت خرید آنها از قیمت لحظه ای دوج کوین کمتر است. 41 درصد از مالکان زیانده و مابقی سودآور هستند.

قیمت Cardano در سال جاری بهبود قابل توجهی داشته است. پس از از دست دادن 81.2 درصد از ارزش کاردانو در سال گذشته، قیمت این ارز در سال 2023 وضعیت بسیار بهتری پیدا کرد.

IOG، شرکتی که مسئولیت تحقیق و توسعه Cardano را بر عهده دارد، اخیرا از یک ابزار نرم افزاری رونمایی کرده است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به راحتی زنجیره های جانبی خود را راه اندازی کنند.