منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اتریوم تاریخ عرضه بلاتریکس را نهایی کرد

اتریوم تاریخ عرضه بلاتریکس را نهایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اتریوم تاریخ عرضه بلاتریکس را نهایی کرد

طبق یک پست وبلاگی که توسط بنیاد اتریوم در روز پنجشنبه منتشر شد، ارتقای “Bellatrix” قبل از ادغام در 6 سپتامبر انجام خواهد شد. سپس ادغام شبکه اصلی اتریوم بین 10 تا 20 سپتامبر فعال خواهد شد. این ادغام قصد دارد بلاک چین اتریوم را از مکانیسم اثبات کار (PoW) فعلی به مدل اثبات سهام (PoS) تغییر دهد. راهی سریع تر، کارآمدتر و ایمن تر برای مقیاس پروژه ها. اتریوم در حال کار بر روی تبدیل شبکه آزمایشی به اثبات سهام است و در نهایت شبکه اصلی را به اثبات سهام منتقل خواهد کرد.

این وبلاگ گفته است که ادغام شبکه اصلی اتریوم در دو مرحله ارتقاء “Bellatrix” و “Paris” انجام خواهد شد. ارتقاء Bellatrix لایه اجماع اتریوم – زنجیره چراغی که مکانیسم PoS را به اتریوم معرفی می‌کند – آماده ادغام می‌کند. ارتقاء Bellatrix در دوره 144896 انجام می شود، یعنی زمان واقعی 11:34:47 UTC در 6 سپتامبر است. Epoch واحد زمان مورد استفاده در اتریوم است. ارتقاء پاریس به دنبال ارتقاء Bellatrix است که شبکه اتریوم را از اثبات کار به اثبات سهام تغییر می دهد.

ارتقاء پاریس زمانی شروع می‌شود که “مشکل کل ترمینال” (TTD) به 58,750,000,000,000,000,000,000 برسد. TTD حد بالایی از آستانه دشواری بلوکی است که قبل از ادغام در اتریوم استخراج شده بود. پس از رسیدن یا فراتر از TTD، بلوک بعدی توسط PoS تولید می شود.
این محدودیت توسط TTD بین 10 تا 20 سپتامبر پیش بینی می شود. اولین بلوک شبکه اصلی تولید شده توسط مکانیسم PoS تقریباً 13 دقیقه پس از ارتقاء پاریس ظاهر می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

امتیاز شما

پست اتریوم تاریخ شروع بلاتریکس را نهایی کرد اولین بار در Erzinja Mag | تحقیق و آموزش بازار ارزهای دیجیتال به نظر می رسد.