منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اتریوم اولین فورک آزمایشی را در شانگهای پشت سر گذاشت

اتریوم اولین فورک آزمایشی را در شانگهای پشت سر گذاشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اتریوم اولین فورک آزمایشی را در شانگهای پشت سر گذاشت

توسعه دهندگان با موفقیت یک Shadow Fork از ارتقا شانگهای را برای آزمایش آن بر روی نسخه ای از شبکه اصلی اتریوم راه اندازی کردند.

Shadow Fork یک نسخه آزمایشی از شبکه اصلی واقعی است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا ببینند آیا یک قطعه کد از یک ارتقای پیشنهادی به درستی بر روی بلاک چین واقعی کار می کند یا خیر. آزمایش ارتقاء شانگهای در حدود ساعت 5:30 صبح به وقت شرقی انجام شد.

همانطور که توسط توسعه‌دهنده Geth، Marius van der Weyden گزارش شده است، چند مشکل فنی جزئی با گره‌های اتریوم در استفاده از سرویس گیرنده Geth پس از فورک وجود داشت. اما توسعه دهندگان توانستند مشکلات را برطرف کنند و اکنون همه گره ها موافق هستند. ماریوس ون در ویدن افزود که آنها آزمایش های بیشتری را انجام خواهند داد تا مطمئن شوند همه چیز به درستی کار می کند.

با شانگهای، برداشت‌ها در ماه مارس در شبکه اصلی راه‌اندازی می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد به اتریوم سهامدار خود دسترسی داشته باشند، اتریومی که در طی یک انتقال معروف به “ادغام” در سپتامبر به طور موقت در دسترس نبود. در حالی که ویژگی اصلی برداشت خواهد بود، توسعه دهندگان سه پیشرفت دیگر را با هدف بهینه سازی هزینه های گاز برای فعالیت های خاص نهایی کرده اند.

توسعه دهندگان در حال بررسی یک شبکه آزمایشی عمومی قبل از پایان فوریه هستند که به شرکت های شرکت کننده اجازه می دهد ارتقاء شانگهای را آزمایش کنند. شعبه های بیشتری در هفته های آینده برنامه ریزی شده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.