منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آینده ارز کوانتومی؛ پیش بینی قیمت ارز دیجیتال کوانتومی (QNT).

آینده ارز کوانتومی؛ پیش بینی قیمت ارز دیجیتال کوانتومی (QNT).

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آینده ارز کوانتومی؛ پیش بینی قیمت ارز دیجیتال کوانتومی (QNT).

پروژه کوانت با توکن بومی QNT از راه حل و سیستم عامل مناسب برای اتصال بلاک چین ها به یکدیگر استفاده می کند. این پروژه کار اتصال بلاک چین ها را بسیار ساده کرد و تمام عوارض را از بین برد. اینها ویژگی هایی است که تحقیقات آینده ارز دیجیتال کوانتومی و پروژه آن را جذاب تر می کند.

قبل از اینکه به پیش‌بینی آینده ارز کوانتومی نگاهی بیندازیم، در گام اول مقاله ارز دیجیتال کوانتومی چیست؟ این ارز را بشناسید و سپس به پیش بینی آینده آن نگاهی بیندازید.

آشنایی با پروژه کوانتومی و ارز دیجیتال (QNT)

پروژه کوانت برای اولین بار در سال 2018 راه اندازی شد.هدف این شبکه اتصال سایر بلاک چین ها به یکدیگر بدون کاهش کارایی است. از زمان راه اندازی اولین بلاک چین تاکنون، کوانت یکی از جدی ترین پروژه هایی است که مشکل همکاری بین بلاک چین ها را حل کرده است. Project Quantum یک دفتر کل توزیع شده و سیستم عامل شبکه است OverLedger کار اتصال شبکه های بلاک چین را انجام می دهد.

شبکه OverLedger به توسعه دهندگان کمک می کند تا برنامه های غیرمتمرکز چند زنجیره ای (MApps) بسازند. برای ساخت این برنامه‌ها بر روی کوانتوم، توسعه‌دهندگان باید دارای مقدار مشخصی از توکن شبکه، QNT باشند. در واقع، هدف از استفاده از شبکه OverLedger در پروژه کوانتوم، پر کردن شکاف بین بلاک چین ها است. حضور این شبکه در پروژه کوانتوم باعث می شود که کوانتوم به عنوان پلتفرمی دیده شود که اکوسیستم آینده اقتصاد دیجیتال بر روی آن ساخته شده است.

یک شبکه کوانتومی

اشاره کردیم که ارز دیجیتال کوانتومی توکن بومی این شبکه است که دارای نماد QNT است. این توکن از استاندارد ERC-20 پیروی می کند و برای پرداخت مجوزها، کالاها و خدمات استفاده می شود. آینده ارزهای دیجیتال کمی به دلیل استفاده از فناوری مدرن صعودی و روشن است. شبکه کوانتومی نوعی فناوری در نظر گرفته می شود که چندین بلاک چین را با استفاده از سیستم Overledger به هم متصل می کند.

تاریخچه و تیم توسعه پروژه Quant

در سال 2018، Project Quant سرمایه اولیه توسعه خود را از طریق عرضه اولیه توکن (ICO) افزایش داد. نماد بومی او سپس آزاد شد و مورد استقبال قرار گرفت. افرادی که نقش کلیدی در شروع پروژه کوانت داشتند و از بنیانگذاران آن محسوب می شوند عبارتند از:

  • گیلبرت واردیان: او به عنوان مدیر ارشد امنیت اطلاعات در Vocalink کار می کرد. از دیگر فعالیت ها و سوابق کاری وی می توان به مدیریت امنیتی وزارت دادگستری انگلیس اشاره کرد.
  • پائولو تاسکا: او در سیستم های توزیع شده تخصص دارد. قبل از شروع پروژه کوانت، او در سازمان ملل و بانک های مرکزی در زمینه فناوری بلاک چین کار می کرد.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال کوانتومی

مدیرعامل پروژه Quant، گیلبرت واردیان، ایده Quant را در طول تجربه قبلی خود توسعه داد و آینده ارز دیجیتال Quant را ساخت. یکی از محصولات اصلی کوانت، سیستم عامل Overledger است که یک راه حل سازمانی مبتنی بر API است. این سیستم عامل راهی برای شرکت ها برای پیوند دادن پروژه های بلاک چین به یکدیگر است.

نمودار کمی قیمت

علاوه بر این، توسعه دهندگانی که روی شبکه کوانتوم کار می کنند می توانند برنامه های چند رشته ای (نقشه ها) در این پلتفرم ایجاد کنید. Quant برای کار با هر معماری دفتر کل توزیع شده طراحی شده است. کارایی این شبکه به فناوری بلاک چین محدود نمی شود و DAG برای استقرار در یک کوانتوم نیازی به ایجاد تغییراتی در زیرساخت خود ندارد. کوانت از Rest API برای اتصال آسان‌تر بلاک چین‌ها به یکدیگر استفاده می‌کند.

توسعه دهندگان یا هر شخص دیگری که قصد استفاده از شبکه کوانتوم را دارد باید توکن اصلی شبکه یعنی QNT را خریداری کند. پس از خرید، توکن های کوانت باید در یک کانال پرداخت قفل شوند. همچنین، درصدی از کارمزد تراکنش های دریافتی به صورت کوانت توکن برای کارمزد سالانه راه اندازی API استفاده می شود.

وضعیت فعلی ارز دیجیتال مقدار

ارز کوانتومی در حال حاضر در رتبه 32 در میان برترین ارزهای دیجیتال قرار دارد. قیمت کوانتوم اکنون معادل 120 دلار است. پیش بینی آینده ارز دیجیتال کوانتومی بسیار روشن است و اکثر تحلیلگران این بازار معتقدند که این ارز به زودی صعود خواهد کرد. این توکن با توجه به تقاضای کاربر عرضه بیشتری خواهد داشت. یعنی هر چه تقاضا از سوی کاربران بیشتر باشد، توکن های کوانتومی بیشتری در بازار تولید و توزیع می شوند.

پیش بینی آینده ارز دیجیتال کوانتومی

قبل از شروع آموزش خرید کوانت، بهتر است با پیش بینی های آتی ارز کوانت آشنا شوید. آنها را بخوانید، در نظر بگیرید و سپس تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید روی آن سرمایه گذاری کنید. سپس آینده Quant را در 8 سال آینده پیش بینی خواهیم کرد.

بررسی آینده ارز دیجیتال کوانتومی

قیمت ارز دیجیتال کوانتومی در سال 2023

بر اساس تجزیه و تحلیل تیم AMBCrypto Quant، انتظار می رود در سال 2023 با بالاترین قیمت 378.54 دلار، پایین ترین سطح 252.36 دلار و میانگین 315.45 دلار معامله شود.

قیمت ارز دیجیتال کوانتومی در سال 2024

در سال 2024، معاملات آتی ارز دیجیتال کوانت به احتمال زیاد به بالاترین سطح 503.46 دلار، پایین ترین سطح به 335.64 دلار و میانگین 419.55 دلار خواهد رسید.

قیمت ارز دیجیتال کوانتومی در سال 2025

همانطور که گفته شد این ارز دیجیتال در سال های آینده روند صعودی خواهد داشت. بنابراین، در سال 2025 شاهد معامله کوانت در بالاترین قیمت 669.60 دلار، حداقل 446.40 دلار و میانگین 558 دلار خواهید بود.

قیمت ارز دیجیتال کوانتومی در سال 2026

اگر قصد سرمایه گذاری بلندمدت در آینده ارز دیجیتال کمی دارید، باید بگوییم که این بهترین تصمیم است. زیرا هر چه سرمایه گذاری شما در این ارز دیجیتال طولانی تر باشد، سود بیشتری به دست خواهید آورد. پیش بینی می شود که Quant در سال 2026 به بالاترین قیمت 890.56 دلار، کمترین قیمت 742.14 دلار و میانگین 593.71 دلار برسد.

قیمت ارز دیجیتال کوانتومی در سال 2027

در سال 2027، پیش‌بینی می‌شود ارزش آتی ارز دیجیتال Quant به بالاترین سطح 1184.45 دلار، پایین‌ترین سطح به 789.63 دلار و میانگین 987.04 دلار برسد.

پیش بینی قیمت کوانتومی

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال کوانتومی 2028

انتظار می‌رود قیمت آتی ارز دیجیتال کوانت به بالاترین سطح ۱۵۷۵.۳۲ دلار، پایین‌ترین قیمت ۱۰۵۰.۲۱ دلار و میانگین ۱۳۱۲.۷۶ دلار برسد.

قیمت ارز دیجیتال کوانتومی در سال 2029

روند صعودی همچنان برای آینده ارز کوانتومی پیش بینی می شود. مقدار کوانت را در سال 2029 به بالاترین حد خود خواهید دید. در سال 2029 انتظار می رود که Quant با بالاترین قیمت 2095.17 دلار، پایین ترین سطح 1396.78 دلار و میانگین 1745.98 دلار معامله شود.

قیمت ارز دیجیتال کوانتومی در سال 2030

پیش بینی قیمت آتی ارز کوانتومی در سال 2030 معادل حداکثر 2786.58 دلار، حداقل 1857.72 دلار و میانگین 2322.15 دلار خواهد بود.

خرید و سرمایه گذاری در ارز دیجیتال کوانتومی

اگر علاقه مند به خرید کوانت تا این مرحله در مقاله هستید، می توانید از صرافی والکس برای مشارکت در آینده ارز دیجیتال کوانت کمک بگیرید. نحوه خرید تعداد در صرافی والکس بسیار آسان است و با داشتن تومان می توانید به صورت مستقیم تعداد را خریداری کنید. همچنین پس از خرید پیشنهاد می کنیم حتما از کیف پول کوانت استفاده کنید. برای ذخیره کوانت ها می توانید از Trust Wallet یا Metamask که از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال هستند استفاده کنید.