منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آینده ارز وینک چیست؟ چشمک پیش بینی آینده ارز در سال 2023

آینده ارز وینک چیست؟ چشمک پیش بینی آینده ارز در سال 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آینده ارز وینک چیست؟ چشمک پیش بینی آینده ارز در سال 2023

پیش بینی آینده همیشه یک فعالیت هیجان انگیز برای مردم بوده است. در بازارهای مالی این کار با هیجان بیشتری همراه خواهد بود زیرا صحبت از آن می شود سود و زیان مالی در وسط قرار دارد پیش‌بینی آینده دارایی‌های بازار ارز دیجیتال نیز مانند سایر بازارهای مالی یک فعالیت رایج است. البته برای تحلیل قیمت هر دارایی، تحلیل بنیادی آن دارایی بسیار مهم است. به همین دلیل است که در این مقاله به سراغ تحلیل وینک رفته ایم تا به کمک نظر کارشناسی و تحلیل بنیادی آینده ارز وینک را پیش بینی کنیم.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال WIN

ارز دیجیتال WIN نماد اصلی پروژه WinkLink در حال انجام است بلاک چین ترون آغاز شده است. البته این ارز استاندارد است BEP20 همچنین سازگار است در بلاک چین BNB قابل استفاده است. برخلاف اکثر پروژه های اکوسیستم ترون، این پروژه یک پروژه فنی و کارآمد است.

اولین اوراکل بلاک چین ترون

این اولین پروژه است یک اوراکل بلاک چین ترون جامع و طبیعی است. اگر بخواهیم اوراکل را به زبان ساده توضیح دهیم. گفته می شود اوراکل ابزاری است که امکان انتقال داده های داخل بلاک چین به دنیای خارج را فراهم می کند و با این فناوری، بلاک چین ها با دنیای بیرون سازگارتر می شوند.

در عین حال Wink Link سعی می کند اطلاعات را با هزینه کمتر و سرعت بالاتر انتقال دهد که این امر با استفاده از اوراکل های متعدد امکان پذیر است.

برای مطالعه دقیق تر این پروژه به مقاله ارز چشمک چیست؟ ادامه مطلب

تیم پروژه

در ادامه تحلیل این ارز دیجیتال به ارائه و بررسی سوابق اعضای تیم پروژه Wink Link می پردازیم.

در وب سایت Binance Research در توضیحات ارائه شده برای پروژه Wink Link آقای N Yang به عنوان موسس و مدیر محصول که سابقه کار در هلدینگ بزرگ Tencent را دارد معرفی شده است.

آقای آیدان لو همچنین به عنوان مدیر عملیات پروژه که تجربه ای در JoyCrafter و Gameloft دارد کار می کند.

در بایننس، 9 نفر از مهم‌ترین اعضای تیم معرفی شدند که همگی تجربه زیادی در زمینه فناوری و بلاک چین دارند. نکته جالب سرمایه گذاری بایننس لبز در این پروژه است. حتی پیش فروش توکن من برنده هستم این اتفاق در لانچ پد بایننس نیز رخ داد که نشان دهنده اعتماد بایننس به آینده ارز Wink است.

چشمک وضعیت بازار ارز و اقتصاد

در حال حاضر قیمت ارز وینک 0.00008571 دلار است و طبق اطلاعات وبسایت Coinmarketcap، کپی بازار معادل 82 میلیون دلار است. با توجه به این حجم از ارزش بازار، ارز وینک در رتبه ۲۶۷ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تعداد توکن ها در نهایت به 999 میلیارد خواهد رسید که تقریباً 961 میلیارد آن در حال حاضر در گردش است. این تعداد توکن در گردش شامل 96 درصد کل توکن ها می شود. بنابراین هیچ نگرانی بابت راه اندازی توکن و افزایش تعداد توکن های در گردش در بین سرمایه گذاران این ارز دیجیتال وجود نخواهد داشت.

بررسی رقبای ارز چشمک

یکی از نکات مهم در جریان تحلیل بنیادی ارزهای دیجیتال بررسی رقبای پروژه مورد نظر است. این رویکرد به تحلیلگر دید واضحی از آینده ارز دیجیتال مورد نظر می دهد.

بررسی رقبای ارز چشمک

از آنجایی که Wink Link در رده اوراکل قرار می گیرد، رقبای قدرتمندی پیش رو دارد. یکی از مهم ترین و بزرگترین آنها پروژه Chainlink است که Oracle of Multichain است و قابلیت اتصال بلاک چین های Ethereum، BNB China، Phantom، Polygon، Avalanche، Heco، Harmony، Moon River، Arbiterum و Optimism را دارد.

از دیگر پروژه های رقیب، پروتکل باند که امکان اتصال اتریوم، BNB چین و فانتوم را فراهم می کند.

از دیگر رقبا می توان به UMA، Nest Protocol و API3 اشاره کرد. البته تنها رقیبی که در اکوسیستم ترون فعالیت می کند Band Protocol است که از نظر ارزش بازار نسبت به Wink Link رتبه بالاتری دارد.

نظر کارشناسان در مورد آینده ارز وینک در سال 2023

برای سرمایه گذاران و معامله گران در بازار ارزهای دیجیتال، نظر کارشناسان مجرب در این بازار برای قیمت آتی ارزهای دیجیتال بسیار مهم است. بیشتر این پیش بینی ها در مورد آینده قیمت ها در شبکه های اجتماعی به ویژه توییتر موجود است.

اگرچه سایت های آماری نیز وجود دارند که آینده ارزهای دیجیتال را پیش بینی می کنند. در زیر با توجه به اطلاعات دو وب سایت معتبر ارز دیجیتال به آینده ارز دیجیتال Wink خواهیم پرداخت.

وب سایت پیش بینی قیمت

پیش بینی قیمت چشمک

وب سایت پیش بینی قیمت، آینده ارز وینک را بر اساس قیمت های گذشته و ارزش بازار این توکن در سال های قبل پیش بینی کرده است.

به گفته کارشناسان این وب سایت، قیمت آتی ارز وینک در سال 2023 به طور میانگین 0.00012578 دلار خواهد بود که این قیمت در پایین ترین سطح به 0.00012242 دلار و در بالاترین سطح به 0.00014843 دلار می رسد. لازم به ذکر است که این قیمت ها با توجه به بهترین و بدترین شرایط بازار در سال 2023 پیش بینی شده است.

تحلیل قیمت سایت قیمت دیجیتال کوین

از دیگر سایت های آمار ارزهای دیجیتال که در مورد قیمت آتی ارزهای دیجیتال تحقیق می کنند، وب سایت Digital Coin Price است که با کمک هوش مصنوعی و با کمک کارشناسان خبره قیمت ارزهای دیجیتال را پیش بینی می کند.

این سایت میانگین قیمت Wink Token را 0.000182 دلار پیش بینی می کند. کارشناسان سایت DigitalCoinPrice 0.000187 دلار و 0.000773 دلار را به عنوان بالاترین و کمترین قیمت این ارز در سال 2023 در نظر گرفته اند.

آینده ارز وینک چگونه خواهد بود؟

با توجه به تکنولوژی به کار رفته در این پروژه و استفاده از تیم متخصص و متخصص می توان به آینده ارز دیجیتال وینک امیدوار بود. سرمایه گذاری آزمایشگاه بایننس نیز برای رشد این پروژه موثر خواهد بود. البته در مورد پیش بینی سایت های ذکر شده در بالا باید به این نکته اشاره کرد که این قیمت ها فقط پیش بینی بوده و نمی توان به طور قطعی در مورد آن ها گفت. زیرا بازارهای مالی غیرقابل پیش بینی هستند و رویدادها یا اتفاقات اقتصادی و سیاسی مطمئناً بر قیمت ها تأثیر می گذارد. به خصوص بازار ارزهای دیجیتال که دارای نوسانات بالایی است و در کنار سودهای نجومی، احتمال زیان هنگفتی نیز وجود دارد.

(1 امتیاز) – 4/5