منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آینده ارز دیجیتال UMA; پیش بینی قیمت ارز دیجیتال UMA

آینده ارز دیجیتال UMA; پیش بینی قیمت ارز دیجیتال UMA

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آینده ارز دیجیتال UMA; پیش بینی قیمت ارز دیجیتال UMA

UMA یک یک پلت فرم مالی غیر متمرکزبر اساس بلاک چین اتریوم این پلتفرم در دسامبر 2018 راه اندازی شد. این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد تا توکن های خود را ایجاد کنند و به صورت غیرمتمرکز و بدون واسطه تجارت کنند. به طور خلاصه، UMA به شما اجازه می دهد تا از تمام توکن ها استفاده کنید ERC-20 تجارت؛ دسترسی مستقیم به ارز دیجیتال معامله شده بدون نیاز داشته باشید. این پروتکل با رفع تمامی موانع دسترسی به بازارهای مالی، بازارهای بازی را ایجاد می کند که در آن هر شخص حقیقی و حقوقی یا دائو می تواند به هر پلتفرم و بازاری دسترسی داشته باشد. DAO به یک سازمان غیرمتمرکز مستقل اطلاق می شود که توسط اعضای همان سازمان کنترل می شود و تحت تأثیر هیچ مقام دولتی دیگری قرار نمی گیرد. در زیر قیمت ارز دیجیتال UMA را پیش بینی می کنیم و نظر کارشناسان را در مورد آینده ارز دیجیتال UMA خواهیم دید.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال UMA

قبل از اینکه به تحلیل آتی ارز دیجیتال UMA بپردازیم، بهتر است نگاهی به پلتفرم آن بیندازیم. زیرا دانستن پلتفرم به پیش بینی وضعیت آینده آن کمک می کند. بنابراین مطالعه مقاله ارز دیجیتال UMA به شما کمک خواهد کرد.

همانطور که قبلاً گفتیم، این پلتفرم در سال 2018 راه اندازی شد. پروتکل UMA با پشتیبانی توکن UMA به کاربران اجازه می دهد تا دارایی های مصنوعی خود را ایجاد کنند. این دارایی ها در واقع توکن های دیجیتال مصنوعی هستند که ارزش هر دارایی را در دنیای واقعی نشان می دهند. این دارایی ها مانند قراردادهای مالی بی قیمت نیز شناخته شده اند.

واحد پول ذهن چیست؟

در کاغذ سفید این پروژه در مورد آینده ارز دیجیتال UMA ذکر شده است که پروتکل UMA بر این باور است که تمام قراردادهای مالی غیرمتمرکز می توانند بدون هیچ مانعی به همه بازارهای مالی دسترسی داشته باشند. این موضوع باعث شده است که بسیاری از کاربران علاقه مند به استفاده از این پروتکل باشند و همچنین بخواهند ارز دیجیتال بومی آن UMA را در چنین محیطی معامله کنند.

بد نیست بدانید که تعداد کل سکه های UMA عرضه شده بیش از 107 میلیون واحد است. در سال 2020، 55 میلیون سکه UMA در ماه اکتبر در گردش بود. این مقدار در طول سال ها افزایش یافته است. این ویژگی ها ما را نسبت به آینده ارز دیجیتال Uma بسیار امیدوار کرده است و انتظار توسعه قابل توجه آن در سال های آینده را داشته باشیم.

ارز دیجیتال UMA

برای اینکه بتوانیم آینده ارز دیجیتال UMA را به بهترین شکل ممکن پیش بینی کنیم، باید با این ارز دیجیتال به طور کامل آشنا شویم. UMA ارز دیجیتال بومی این پروتکل است. نام UMA به اختصار آمده است دسترسی به بازار جهانی F. UMA برنامه ای به نام استخراج توسعه دهنده برای ایجاد ارز دیجیتال طراحی کرده است. در این نوع ماینینگ، توسعه‌دهندگان می‌توانند قراردادهای مالی بی‌ارزشی ایجاد کنند و بر اساس میزان استفاده از آن‌ها پاداش دریافت کنند. همچنین به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که مالکیت بلاک چینی را که به ایجاد آن کمک کرده اند، در دست بگیرند.

UMA به بازرگانی که به بالاترین پیشنهاد را به موقع پاسخ می دهند، پاداش پرداخت می کند. توکن های UMA در ماه می 2020 برای عموم عرضه شدند و پس از انتشار عمومی، قیمت UMA حداقل 36.11 دلار بود. در ابتدا 100 میلیون واحد از این ارز دیجیتال ایجاد شد.

اگر این ارز را معامله کرده اید، حتما مقاله کیف پول Uma را برای ذخیره آن بخوانید.

آینده ارز دیجیتال Oma

بر این اساس کارشناسان فنی آینده ارز دیجیتال UMA را به گونه ای پیش بینی کرده اند که SMA 200 روزه UMA در ماه های آینده کاهش می یابد و تا سال 2023 به 33.2 دلار می رسد. پیش بینی می شود SMA کوتاه مدت 50 روزه UMA تا ژانویه 2023 به 1، 531885 دلار برسید.

نوسانگر حرکت شاخص قدرت نسبی (RSI) این یک شاخص محبوب است که ارز دیجیتال بیش از حد خرید و فروش بیش از حد را نشان می دهد. این اندیکاتور مانند راهنمای تجارت ارز دیجیتال Uma عمل می کند. در حال حاضر، شاخص RSI عدد 44.09 را نشان می دهد و نشان می دهد که بازار UMA در موقعیت خنثی قرار دارد. اما همانطور که برای آینده ارز دیجیتال UMA پیش بینی شده بود، در ماه های آینده فعال خواهد شد و روند صعودی خواهد داشت.

برای ورود آسان به بازار معاملات این ارز، راهنمای خرید و فروش ارز دیجیتال اوما در صرافی های مختلف را بررسی کنید.

کتاب سفید ارز دیجیتال UMA و نقشه راه

هارت لمبرت و آلیسون لو (الیسون لو) هر دو کارمند سابق گلدمن ساکس، یک بانک سرمایه گذاری چند ملیتی آمریکایی و شرکت خدمات مالی هستند. این دو در سال 2018 UMA را با هدف ایجاد یک بازار بین المللی امن و غیرمتمرکز راه اندازی کردند که کاربران بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

آنها از زمان تاسیس این شرکت پروژه های زیادی را با هم پشت سر گذاشته اند و بررسی عملکرد این پروژه ها توسط کاربران و بازرگانان می تواند به پیش بینی آینده ارز دیجیتال کمک کند. به همین منظور، با نگاهی به برگه سفید و نقشه راه این پروتکل، آینده ارز دیجیتال UMA را پیش بینی خواهیم کرد.

یکی از اقداماتی که پلتفرم UMA برای توسعه آتی ارز دیجیتال UMA برداشته است این است پروتکل مذاکرات تجاری (پروتکل مذاکرات تجاری) برای بهبود. پروتکل مذاکره تجاری سیستمی است که طرفین معامله را به یک توافق دوجانبه می آورد. هدف از ایجاد آن ارائه یک کشور مبادله (گیرنده) به چندین کشور دیگر است که قیمت های متفاوتی (تولید کننده) ارائه می دهند. سپس گیرنده می تواند سازنده را با بهترین قیمت ممکن انتخاب و پیدا کند.

این بازار از مبادله OTC الهام گرفته شده است که توسعه دهندگان UMA در تلاش هستند تا آن را بهبود بخشند و محیطی امن و مطمئن را برای تجارت آسان تر در اختیار کاربران قرار دهند.

ارز دیجیتال UMA

عملکرد پلت فرم Oma

برای اینکه بتوانید در مورد عملکرد و آینده ارز دیجیتال UMA تصمیم بهتری بگیرید، لازم است ابتدا با عملکرد آن آشنا شوید. پلتفرم UMA به کاربران اجازه می دهد تا از توکن ها و وثیقه های مصنوعی استفاده کنند که می تواند نشان دهنده قیمت هر توکنی باشد که می خواهند در آینده معامله کنند. به عبارت دیگر، کاربران می‌توانند با استفاده از توکن‌های مصنوعی ERC-20 بدون نیاز به دسترسی به خود توکن‌ها و ارزهای دیجیتال، ارزهای دیجیتال را از هر نوع معامله کنند.

هر ماه، این پلتفرم بخشی از سکه های خود را به عنوان پاداش برای توسعه دهندگانش کنار می گذارد. زمانی که پلتفرم بالاترین قیمت را برای یک ارز دیجیتال ارائه می دهد تا کاربران را تشویق به خرید کند، جایزه تورم معادل 0.05٪ از عرضه فعلی UMA را بین خریداران فعال به نسبت دارایی فعلی آنها توزیع می کند.

جامعه و رقبا

برای ارائه یک پیش بینی صحیح و عالی از آینده یک پروژه، بهتر است رقبای آن را بشناسید. زیرا به درک بهتر جایگاه آن در بازار کمک می کند. UMA مانند هر پلتفرم دیگری در بازار دارای رقبایی است که می توان آنها را برای پیش بینی بهتر آینده ارز دیجیتال UMA تحلیل کرد.

MetaLend

یکی از رقبای اصلی UMA زمین فلزی E. این شرکت در سانتا مونیکا، ایالات متحده آمریکا واقع شده است. Metalend یک پروتکل وام غیرمتمرکز منبع باز در بلاک چین اتریوم است که خدمات مالی را به افراد، موسسات و پروتکل های دیگر ارائه می دهد و بستری را برای کاربران فراهم می کند تا به ارزهای دیجیتال محلی دسترسی داشته باشند.

متالند اخیراً بر تجارت در بازار ارزهای بومی خود متمرکز شده است و تصمیم گرفته است علاوه بر ارز دیجیتال بومی خود از ارزهای دیجیتال محلی کشورهای دیگر نیز پشتیبانی کند. برای این منظور، یک DeFi جدید راه اندازی کرده است که یک فارکس قابل اعتماد و با ارزش نه تنها در منطقه آسیا و اقیانوسیه، بلکه در سراسر جهان است. این اقدامات ممکن است او را کمی جلوتر از UMA در آینده قرار دهد.

پرچین

پوشش ریسک یک سیستم مالی غیرمتمرکز است (دیفای) روی بلاک چین اتریوم F. این پلتفرم در سال 2022 در شهر میامی آمریکا راه اندازی شد. جالب اینجاست که کارمندان تاکنون 5 درصد کاهش یافته اند و دلیل خاصی برای کوچک شدن شرکت ذکر نشده است. با این حال، این مانع عملکرد هج نشد و پلتفرم آن همچنان یکی از پلتفرم های پیشرو در بین همتایان خود است. اما ممکن است در آینده نتواند UMA را مدیریت کند.

کریپتوپال

CryptoPal یک پلتفرم در فضای بلاک چین است که می تواند با برنامه های مختلف در سراسر جهان برای انجام عملیات و تراکنش های ارز دیجیتال ادغام شود. این پلت فرم می تواند آسان باشد برنامه های کاربردی مختلف مانند بازی ها، کیف پول های الکترونیکی، برنامه های مالی الکترونیکی و … یکپارچه شوند. KryptoPal به کاربر این امکان را می دهد تا به جای نصب یک برنامه جدید، از همان برنامه برای انجام تراکنش های مرتبط با بلاک چین یا ارزهای دیجیتال استفاده کند.

این پلتفرم با چنین ویژگی منحصر به فردی توانست جایگاه بسیار مناسبی در فضای کریپتو پیدا کند و به یکی از رقبای اصلی UMA تبدیل شود.

منشاء شناخته شده

برخلاف سایر رقبای UMA، پلتفرم KnownOrigin یک پلتفرم هنری مبتنی بر بلاک چین است اتریوم E. KnownOrigin در واقع به هنرمندان، طراحان و تصویرگران اجازه می دهد آثار هنری خود را در فضای بلاک چین به نمایش بگذارند و بفروشند.

این پلتفرم در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و تاکنون صدها هنرمند در سراسر جهان جزو کاربران آن هستند و آثار هنری خود را به جای ارز دیجیتال به صورت NFT معامله می کنند. بیش از 300 هنرمند با بیش از 4000 اثر هنری دیجیتال در این پلتفرم به فروش رسیده اند و روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

پلتفرم KnownOrigin

بررسی آینده ارز دیجیتال UMA و ارزش آن

بر اساس تجزیه و تحلیل انجام شده توسط کارشناسان پیش بینی قیمت، قیمت فعلی آن 1.71 دلار است و در حال حاضر در کل اکوسیستم کریپتو در رتبه 167 قرار دارد. بر اساس تغییرات اخیر نمودار ارز دیجیتال UMA، کمترین مقدار پیش بینی شده برای ارز دیجیتال UMA در سال 2022 1.63 دلار و بالاترین ارزش آن 1.84 دلار است. کارشناسان پیش بینی می کنند که آینده ارز دیجیتال UMA بسیار روشن و امیدوارکننده است و قیمت UMA تا سال 2031 روند صعودی خواهد داشت.

پیش بینی آینده ارز دیجیتال UMA و هر ارز دیجیتال دیگری مستلزم مطالعه و کسب اطلاعات زیادی است. شما به راحتی می توانید این اطلاعات را در وب سایت والکس مشاهده کنید و سپس خودتان با استفاده از تحلیل خود آینده ارز دیجیتال UMA را تحلیل کنید.

اگر قصد معامله یا سرمایه گذاری با این ارز را دارید؛ پیشنهاد می کنیم به صرافی ایرانی بروید که می توانید مستقیما با تومان یونا بخرید. شما به راحتی می توانید این ارز را با تومان خریداری کنید و در سایت والکس شروع به سرمایه گذاری کنید.