منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آینده ارز دیجیتال SKL; پیش‌بینی قیمت شبکه مهارت (SKL).

آینده ارز دیجیتال SKL; پیش‌بینی قیمت شبکه مهارت (SKL).

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آینده ارز دیجیتال SKL; پیش‌بینی قیمت شبکه مهارت (SKL).

مشکلات شبکه اتریوم باعث شده تا پروژه های جدید زیادی برای حل آنها وارد میدان شوند. یکی از آنها پروژه است مقیاس به دلیل اکوسیستم منحصر به فرد و مزایای ویژه ای مانند تمرکززدایی، امنیت و هزینه های پایین تراکنش مورد توجه معامله گران ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. پس از سقوط قیمتی که ارز دیجیتال Skill Network در سال 2021 تجربه کرد، Skill Network به تازگی شروع به احیا کرده است. به همین دلیل، تحلیلگران در دنیای ارزهای دیجیتال به آینده ارز دیجیتال SKL بسیار امیدوار هستند و بسیاری از سرمایه گذاران می خواهند بدانند ارز دیجیتال SKL چیست و آینده این ارز دیجیتال چیست. مقاله پیش بینی قیمت SKL را در مجله والکس بخوانید تا بدانید این توکن در آینده نزدیک چگونه توسعه خواهد یافت.

تحلیل بنیادی شبکه SKALE

شبکه مهارت ها

شبکه مهارت یک شبکه سازگار با اتریوم است و ادعا می کند که اولین شبکه ای است که می تواند تعداد نامحدودی از بلاک چین های بومی اتریوم ایمن، غیرمتمرکز و با کارایی بالا را اجرا کند. این شبکه در ابتدا برای بهبود مقیاس پذیری اتریوم طراحی شده بود. علاوه بر افزایش ظرفیت تراکنش ها، سرعت انجام آنها را نیز افزایش داده و پرداخت با هزینه های بسیار کم را تضمین می کند. علاوه بر این، این شبکه از الگوریتم PoS استفاده می کند.

شبکه Skill به صورت غیرمتمرکز طراحی شده و دارای بیش از 150 گره و 45 اعتبار سنجی است. علاوه بر این، امکان ذخیره سازی فایل روی زنجیره را فراهم می کند و با ماشین های مجازی اتریوم سازگار است. با توجه به محتوای منتشر شده در وب سایت Scale Network، این پروژه می خواهد به کاربران خود اجازه دهد dApps در یک ابر غیرمتمرکز و مدولار که برای نیازهای دنیای واقعی ساخته شده و بر اساس نیازهای کاربر یا پروژه پیکربندی شده است، بسازید و کار کنید.

Skill Network اولین پروژه ای است که توکنی را روی پلتفرم ConsenSys Codefi فعال کرده است که به کاربران اجازه می دهد تا توکن های خود را علاوه بر کیف پول های رمزنگاری SKL در یک اپلیکیشن خریداری، بفروشند و نگه دارند و این توکن ها را به روشی جدید توزیع می کند.

استفاده از شبکه Scale سرعت تایید تراکنش ها توسط اتریوم را بهبود می بخشد. طبق گفته این تیم، Skill می تواند در هر ثانیه حدود 2000 تراکنش در هر زنجیره را پردازش کند. این مزیت شبکه می تواند تاثیر قابل توجهی بر آینده ارز دیجیتال SKL داشته باشد. ارز دیجیتال Skill Token بومی این شبکه است. تیم توسعه این پروژه قصد دارد این ارز دیجیتال را بدون درگیر شدن در فعالیت های کلاهبرداری منتشر کند. مجموع عرضه این توکن 7 میلیارد است که تاکنون 445.5 میلیارد آن عرضه شده است.

روند قیمت ارز دیجیتال Scale Network

نمودار قیمت ارز SKL

ارز دیجیتال SKL پس از رسیدن به بالاترین سطح سال 2021 ارزش خود را از دست داد. در 12 مارس 2021، این دارایی به بالاترین سطح تاریخ 1.22 دلار رسید، اما یک هفته بعد به 0.44 دلار سقوط کرد و بسیاری از معامله گران را در مورد آینده ارز دیجیتال SKL دچار تردید کرد. دارایی دیجیتال پس از چند روز بهبود یافت و تا اوایل ماه می با قیمت 0.6 دلار معامله می شد، سپس با نزدیک شدن به فصل جدید وارد روند نزولی شد.

در پایان ماه می، قیمت توکن SKL به 0.26 دلار رسید. اما پس از 3 روز قیمت آن دو برابر شد و به روند نزولی بلندمدت پایان داد. پس از رسیدن به 0.17 دلار در ماه جولای، این توکن شروع به بازیابی قیمت خود کرد و در عرض یک ماه توانست به 0.45 دلار برسد و این افزایش تا اواسط سپتامبر ادامه داشت.

در حالی که اکثر ارزهای دیجیتال در اکتبر 2021 در حال افزایش بودند، SKL حدود 30 درصد از ارزش خود را از دست داد و به 0.34 دلار کاهش یافت و تا اواسط سپتامبر به 0.40 دلار افزایش یافت. در اواسط ماه، قیمت در حال کاهش بود تا اینکه به 19.00 دلار رسید.

پس از اعلام به‌روزرسانی آتی ارز دیجیتال Scale Network، قیمت این توکن 140 درصد از 0.13 دلار به 33.00 دلار افزایش یافت. این روند برای مدت طولانی حفظ شد و یک بار دیگر ارز دیجیتال به روند نزولی خود ادامه داد. تحلیلگران بازار بر این باورند که آینده ارز دیجیتال SKL بسیار روشن است و سال 2022 را با قیمتی بین 0.30 تا 0.36 دلار به پایان خواهد رساند.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SKL

پیش بینی قیمت ارز SKL

پیش بینی قیمت SKL با استفاده از تحلیل تکنیکال با استفاده از هوش مصنوعی بر روی داده های قیمت گذشته این ارز دیجیتال انجام می شود. همه این داده های تاریخی شامل چندین پارامتر مانند تاریخچه قیمت، ارزش بازار ارز دیجیتال SKL، حجم شبکه مقیاس و چندین پارامتر دیگر است. اگر می خواهید در ارز دیجیتال Skill Network سرمایه گذاری کنید و می خواهید بازده خوبی از سرمایه خود داشته باشید، قطعا باید در مورد آینده ارز دیجیتال SKL تحقیق کنید و نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال SKL را یاد بگیرید. در زیر مطمئن ترین پیش بینی قیمت SKL را از پلتفرم های قابل اعتماد جمع آوری کرده ایم.

آینده ارز دیجیتال SKL تا پایان سال 2022

نظرات متفاوتی در مورد پیش‌بینی قیمت SKL برای بقیه سال 2022 وجود دارد. TradingBeast انتظار دارد تا 0.031701 دلار افزایش یابد و WalletInvestor معتقد است که Scale Network تا پایان سال به 0.040 خواهد رفت. سایر کارشناسان نیز کمی نسبت به آینده ارز دیجیتال SKL بدبین هستند و قیمت SKL را 0.21 دلار پیش بینی کرده اند.

پیش بینی قیمت SKL 2023

پیش‌بینی قیمت شبکه مقیاس 2023 WalletInvestor کمی ناامیدکننده است. زیرا معتقد است قیمت این توکن به 0.14 دلار کاهش خواهد یافت. در همین حال، PricePrediction.net انتظار دارد قیمت این ارز دیجیتال بسیار بیشتر کاهش یابد و می گوید که قیمت Scale Network تا آن زمان به 0.0016 دلار خواهد رسید. برخلاف این پیش‌بینی‌ها که روند نزولی این ارز دیجیتال را نشان می‌دهد، TradingBeast نسبت به آینده ارز دیجیتال SKL بسیار خوش‌بین است. این پلتفرم قیمت 0.51 دلار را در سال 2023 اعلام کرد.

آینده ارزهای دیجیتال شبکه در مقیاس بزرگ در سال 2024

کارشناسان و تحلیلگران کریپتو در مورد پیش بینی قیمت ارز SKL برای سال 2024 اتفاق نظر دارند. همه آنها معتقدند که قیمت این ارز دیجیتال تا پایان سال کاهش خواهد یافت. WalletInvestor پیش بینی می کند که قیمت به شدت به 0.0094 دلار کاهش یابد. طبق تحقیقات انجام شده توسط PricePrediction.net، قیمت شبکه Scale ممکن است تا 0.0062 دلار کاهش یابد. پیش بینی قیمت TradingBeast نیز چندان مثبت نیست و تحلیلگران بر این باورند که در سال 2024 ارز SKL حدود 0.007 دلار خواهد بود.

آینده ارز دیجیتال SKL در سال 2025

پلتفرم‌های PricePrediction.net و TradingBeast نسبت به افزایش SKL در سال 2025 شک دارند و پیش‌بینی می‌کنند که قیمت تا پایان سال به 0.026 دلار و 0.00028 دلار کاهش یابد. سایر پیش بینی ها نیز روند نزولی را پیش بینی می کنند.

پیش بینی قیمت SKL 2030

کارشناسان نظرات متفاوتی را هنگام پیش‌بینی قیمت ارز SKL تا سال 2030 ارائه می‌کنند. WalletInvestor بر این عقیده است که قیمت ارز دیجیتال SKL دیگر رشد نخواهد کرد و در عوض به 0.0051 دلار کاهش خواهد یافت. با این حال، چشم انداز PricePrediction.net همچنان مثبت است و رشد را تا 0.046 دلار در سال 2030 پیش بینی می کند.

چه آینده ای در انتظار شبکه مقیاس ارز دیجیتال است؟

ارز دیجیتال Scale Network یک بازیگر نسبتاً جدید در بین پروژه های رمزنگاری است که هنوز زمان زیادی برای نشان دادن ارزش خود دارد. هرچه فناوری dApp بیشتر توسعه یابد، شانس پاسخگویی شبکه مهارت به درخواست ها بیشتر می شود.

جدای از این مزیت، یکی از فناوری‌هایی که می‌تواند پروژه Scale را ایجاد یا شکست دهد مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) اتریوم است که اخیراً راه‌اندازی شده است. بر این اساس، هزینه مشارکت در شبکه کاهش می یابد که یا شبکه Scale را از بین می برد یا آن را مجبور به سازگاری می کند یا توسعه دهندگان بلاک چین بیشتری را به اکوسیستم جذب می کند و به شکوفایی شبکه Scale کمک می کند.

نکته دیگری که باید مراقب آن بود این است که تیم مهارت چگونه به استراتژی بازاریابی و جامعه خود در آینده نزدیک می شود و آیا آنها می توانند بینشی در مورد راه حل های امیدوارکننده به دست آورند.

آینده شبکه مهارت ارزهای دیجیتال؛ روند صعودی یا ادامه روند نزولی

روند قیمت شبکه مهارت

همانطور که تجزیه و تحلیل و بررسی های ذکر شده در این مقاله روشن می کند، پیش بینی قیمت SKL کاملاً متناقض است. هیچ کارشناس و تحلیلی درباره تغییرات مثبت و منفی قیمت این ارز دیجیتال در آینده نظر قطعی ندارد. در واقع، رشد احتمالی آینده این پروژه به عوامل مختلفی مانند اطلاعیه‌ها، راه‌حل‌های فناوری جدید پروژه Scale، فضای کریپتو و قوانین بازار بستگی دارد. قبل از سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتالی، بهتر است تحقیقات لازم را انجام دهیم و با خیالی آسوده تراکنش های خود را انجام دهیم.

بهتر است به یاد داشته باشید که عملکرد ارز رمزپایه SKL تاکنون چندان قوی نبوده است، که تجزیه و تحلیل را دشوارتر و پیش بینی ها را بحث انگیزتر می کند. اگرچه ممکن است برای نتیجه گیری در مورد آینده ارز دیجیتال SKL خیلی زود باشد زیرا این پروژه بسیار جدید است و راه طولانی در پیش دارد. به طور خلاصه، ویژگی ها و عملکرد این پروژه نشان می دهد که این ارز دیجیتال در حال حاضر برای رشد انفجاری آماده به نظر نمی رسد، اما Scale Network یک پروژه امیدوارکننده و قابل تماشا در دراز مدت است.

آیا در این پروژه سرمایه گذاری کرده اید؟ نظر شما در مورد آینده او چیست؟

swapspace.cocryptonewsz.com