منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آینده ارز دیجیتال CVX. پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال Convix Finance (CVX).

آینده ارز دیجیتال CVX. پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال Convix Finance (CVX).

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آینده ارز دیجیتال CVX. پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال Convix Finance (CVX).

Convix Finance یک پلتفرم جوان و تازه است که توانست در مدت زمان کوتاهی توجه بسیاری را در بازار ارزهای دیجیتال به خود جلب کند. این پلتفرم فعال است دیفای علاوه بر اینکه به صاحبان خود فرصت کسب درآمد غیرفعال از طریق تأمین و انباشت نقدینگی در بازار غیرمتمرکز را می دهد، ویژگی های جذاب دیگری مانند پاداش و استخرهای نقدینگی را نیز فعال کرده است تا کاربران بتوانند بیشترین درآمد را داشته باشند. پلتفرم Convix Finance و ارز دیجیتال CVX آن را در مقاله CVX چیست به طور کامل توضیح داده ایم. حالا بیایید با هم به آینده ارز دیجیتال CVX نگاه کنیم و ببینیم که آیا این پلتفرم و ارز آن ارزش سرمایه گذاری روی آن را دارند؟ تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

Convix Finance و CVX ارز دیجیتال

پلتفرم Convix Finance در واقع یک بهینه‌ساز عملکرد برای پروتکل Curve Finance (CRV) است. پروتکل Curve همچنین برای ساده‌سازی فرآیند سهام‌داری توکن برای پاداش دادن به کاربران Convix Finance از طریق توکن‌های خود پلتفرم، یعنی CVX کار می‌کند. به زبان ساده، . بهترین کار این است که اطمینان حاصل شود که کاربران آن حداکثر بازده ممکن را از سرمایه خود دریافت می کنند.

پلتفرم Convix در سال 2021 توسط گروهی از افراد ناشناس ایجاد شد. نکته مهمی که هر سرمایه گذار باید قبل از شروع کسب و کار خود با این پلتفرم به آن توجه کند این است که Convix Finance هنوز برگه سفید خاصی ارائه نکرده است و البته سیستم پاسخگویی پشت این ارز وجود ندارد. البته گول نخورید! ما معتقد نیستیم که داشتن کاغذ سفید تضمینی برای موفقیت آینده ارزهای دیجیتال است، اما می توان آن را به عنوان یک لحظه مثبت به حساب آورد.

Convix Finance از بلاک چین اتریوم (ETH) برای اجرای تراکنش های خود استفاده می شود. به همین دلیل، CVX بیشتر یک توکن است تا یک سکه و این همان چیزی است که علاوه بر انعطاف پذیری و گزینه های بیشتر، سرمایه گذاران را به آینده ارز دیجیتال CVX امیدوار می کند. این ارز در تعداد محدود 100000000 توکن ضرب می شود که همگی در گردش هستند.

ارز Convix

افرادی که قصد سرمایه گذاری در این ارز را دارند، ابتدا باید کیف پول اتریوم یا کیف پول ارز CVX را نصب و راه اندازی کنند تا بتوانند توکن ها را در این پلتفرم مبادله کنند.

چرا Convix Finance منحصر به فرد است؟

تاریخچه ارزهای دیجیتال تا کنون نشان می دهد که هر ارزی که با ویژگی های منحصر به فرد وارد این عرصه شد، حداقل برای مدت کوتاهی توانسته در بین هزاران ارز دیگر رقابت کند. بنابراین بیایید بررسی کنیم که چه چیزی Convix Finance را در مقایسه با سایرین خاص می کند و آیا می تواند در آینده ارز دیجیتال CVX موثر باشد؟

Convex Finance از بدو تاسیس خود با شعار تلاش برای ارائه نوآوری برای تامین کنندگان نقدینگی و سهامداران وارد بازار شده است. برای مثال، در حالی که اکثر پلتفرم‌های مشابه از سرمایه‌گذاران می‌خواهند توکن‌های خود را قفل کنند، Convix این کار را نمی‌کند.

اگر بخواهیم خلاصه کنیم، آنچه Convix Finance را از سایر رقبا خاص می کند موارد زیر است:

  • بدون هزینه برداشت
  • کارمزد تراکنش کمتر
  • نیازی به قفل کردن توکن های CRV نیست
  • افزایش درآمد پاداش از طریق استخر
  • منبع ثانویه درآمد از توکن های در گردش

همه این موارد به همراه چندین جریان درآمد غیرفعال می تواند Convex را در لیست ارزهای محبوب سرمایه گذاران قرار دهد. اما همچنان باید دید که آیا آینده ارز دیجیتال CVX و پلتفرم Convix به خوبی امروز خواهد بود؟

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال CVX را بررسی کنید

یکی از عواملی که می تواند در پیش بینی روند قیمت و رفتار آتی ارز دیجیتال CVX به ما کمک کند، سابقه قیمتی این ارز و عملکرد آن در روزهای اخیر از ابتدا تا کنون است. همانطور که در مقاله های قبلی، باید یک بار دیگر تاکید کنیم که رفتار گذشته ارزها نمی تواند مسیر آینده آنها را به طور 100% برای ما روشن کند، اما اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار ما قرار می دهد تا بتوانیم پیش بینی ای نزدیک به واقعیت داشته باشیم.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال cvx

CVX در آوریل 2021 با قیمتی در حدود 6 دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. این توکن در روزهای اولیه شروع بسیار طوفانی داشت زیرا در 2 ژوئن همان سال با 203 درصد افزایش به نزدیک به 19 دلار رسید. اما رشد این ارز چندان دوام نیاورد و به همان سرعتی که صعود کرد، سقوط کرد و به پایین ترین سطح خود یعنی 1 دلار رسید.

روزهای قرمز و نزولی پس از 20 ژوئیه 2021 CVX ادامه یافت. حتی با وجود اینکه اخباری مبنی بر اینکه Convex Finance بیش از یک ماه است که نقدینگی کل (TVL) بین 3.5 تا 4 میلیارد دلار دارد و این میزان در اوایل مرداد به مرز 5 میلیارد دلار نزدیک می شود، این ارز نتوانست نظر خریداران را جلب کند و همچنان باقی ماند. قرمز.

سرانجام، از اواسط آگوست، ارز Convix Finance شروع به رشد و بهبود کرد و در سپتامبر به حدود 13 دلار رسید. همانطور که تحلیلگران اعلام کردند، CVX رشد خود را در این تاریخ مدیون اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه درآمد پلتفرم Convix در ماه اوت از 100 میلیون فراتر رفته است. زیرا پس از انتشار این خبر، برخی از خریداران به آینده ارز دیجیتال cvx امیدوار شدند و برای خرید آن به بازارها هجوم آوردند.

تا 23 اکتبر 2021، زمانی که TVL Convex Finance از 12 میلیارد دلار عبور کرد، توکن CVX 44 درصد از قیمت اواسط سپتامبر خود به 86.20 دلار افزایش یافت. این توکن در 10 نوامبر 2021 به روند صعودی قیمت خود ادامه داد و به بالاترین رقم تاریخ 37.40 دلار رسید. Convix Finance با انتشار اخبار به‌روزرسانی‌های خود، دوباره روزهای قرمز را تجربه کرد و درست پس از یک دوره کوتاه روزهای اوج، در 30 نوامبر با 36 درصد کاهش به 25 دلار رسید.

مانند سایر ارزهای دیجیتال، CVX از سال 2022 و پس از آن در یک روند نزولی بوده است، زمانی که بسیاری بر این باور بودند که ارزهای دیجیتال و بیت کوین در آستانه سقوط هستند. تا لحظه نگارش، یعنی. در نوامبر 2022، این ارز حدود 4 دلار معامله می شود و ارزش آن بیش از 6.70 میلیون از کل عرضه در گردش است. این توکن همچنین دارای ارزش بازاری در حدود 305 میلیون دلار است که در زمان نگارش آن را به 92 امین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل کرده و خریداران را به آینده ارز دیجیتال CVX امیدوار می کند.

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال CVX در سال‌های آینده

بازار ارز دیجیتال به عنوان یک بازار بی ثبات شناخته شده است و هیچ کس نمی تواند با اطمینان در مورد پیش بینی آینده ارز دیجیتال Convix Finance یا هر ارز اصلی یا فرعی دیگر اظهار نظر کند. بنابراین، از آنجایی که عوامل بی‌شماری بر رفتار آتی ارزها تأثیر می‌گذارند، بهترین کار این است که تصمیمات سرمایه‌گذاری خود را بر اساس تحلیل و استراتژی خودتان بگیرید، نه بر اساس آنچه دیگران می‌گویند.

نمودار قیمت ارز دیجیتال CVX

اکنون برای اینکه بتوانید استراتژی سرمایه گذاری ارز CVX خود را برنامه ریزی کنید، نظرات چندین سایت تحلیلگر ارز دیجیتال را بخوانید:

DigitalCoinPrice

تحلیلگران وب سایت Digitalcoin بر این باورند که ارز دیجیتال CVX تا پایان سال جاری (2022) به حدود 5 دلار خواهد رسید و سپس تا پایان سال 2025 با یک روند صعودی خفیف اما مستمر به 19 دلار خواهد رسید. سایت DigitalCoinPrice در واقع نظر مثبتی در مورد آینده ارز دیجیتال cvx دارد و سرمایه گذاری در این ارز را سودآور ارزیابی کرده است.

CaptainAltCoin

این سایت حرکت نزولی کوتاه مدت ارز Convix را پیش بینی می کند. وب سایت Captain Altcoin همچنین بیان می کند که CVX تا حدود نوامبر 2023 بین 3 تا 5 دلار خواهد بود. علیرغم پیش بینی ها از روند نزولی در سال های آینده، تحلیلگران CaptainAltCoin معتقدند که روند نزولی خود از سال 2024 را شکسته و تا سال 2025 به 8 دلار و سپس تا سال 2030 به 20 دلار خواهد رسید. .

CoinCodex

برخلاف سایر سایت‌های تحلیلی که تاکنون در مقاله به آن اشاره کردیم، سایت CoinCodex یک پیش‌بینی خنثی برای آینده ارز دیجیتال CVX دارد. این سایت می گوید که از آنجایی که به یک تحلیل فنی خنثی از بررسی آینده ارز دیجیتال cvx رسیده ایم، ارز Convix Finance احتمالاً در حدود قیمت فعلی خود یعنی 3 تا 4 دلار باقی خواهد ماند.

بار دیگر تاکید می کنیم که ارزهای دیجیتال بسیار غیرقابل پیش بینی هستند و هر تحلیلی، حتی قدرتمندترین آنها، ممکن است در مقطعی با شکست مواجه شود. پس از انجام تحقیقات خود می توانید برای خرید این ارز به راهنمای خرید و فروش ارز CVX نیز مراجعه کرده و اطلاعات تکمیلی را در آنجا کسب کنید.

Convix Finance; درآمد فوری یا سرمایه گذاری؟

پلتفرم Convix Finance و ارز دیجیتال بومی آن، CVX، با فناوری‌های جدید و منحصربه‌فردی که به کاربران خود ارائه می‌دهد، از امیدوارکننده‌ترین ارزهای موجود در بازار هستند. استخرهای نقدیانواع توکن برای کسب درآمد غیرفعال، فن آوری منحنی همه اینها عناصری هستند که در پیش بینی آینده ارز دیجیتال CVX مثبت دیده می شوند. با این حال، ما هنوز باید این احتمال را در نظر بگیریم که بازار ارز دیجیتال ممکن است حساب روشنی نداشته باشد و حتی بزرگترین و پشتیبانی‌شده‌ترین ارزها نیز به دلیل مشکلات پیش‌بینی نشده سقوط کنند. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. همچنین می توانید پیش بینی خود را در مورد آینده این ارز برای ما و کاربران بنویسید و در مورد آن بحث کنید.