منو سایت

آیا matic افزایش قیمت متوقف می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا matic افزایش قیمت متوقف می شود؟

شبکه Polygon و ارز دیجیتال MATIC با رشد دو رقمی قیمت در هفته گذشته به موضوع داغ بحث های بازار تبدیل شد. این افزایش ارزش باعث شده این سکه بار دیگر به ده ارز دیجیتال برتر بازگردد. در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار Capmatic بیش از 9.9 میلیارد دلار است.

با توجه به Valx و به نقل از Ambcrypto، یک رویداد جالب قبل از افزایش قیمت اخیر Matic رخ داده است. به گزارش وب سایت Sentiment، صبح روز 25 ژانویه، ماتیچ بزرگترین معامله سال را تجربه کرد. مدت کوتاهی پس از این انتقال، حرکت سریع قیمت ارز ماتیک آغاز شد.

مبلغ انتقال یافته در این معامله قبل از افزایش قیمت 56 میلیون دلار بود. آدرس مقصد نیز میزبان 585 هزار اتر است.

از آنجایی که دلیل اصلی موج فعلی افزایش فعالیت نهنگ های ارز دیجیتال است، نگاهی به وضعیت داخلی شبکه Polygon و تجزیه و تحلیل ارز matic می تواند به سرمایه گذاران در درک بهتر امکان تغییر روند کمک کند.

در زمان نگارش این مقاله، سهام ماتیک در بازار سهام کاهش یافته است که به دلیل کاهش فشار فروش، نشانه مثبتی تلقی می شود. همین امر در مورد نرخ خالص ورود و خروج از صرافی ها نیز صدق می کند.

نوسانات قیمت در عرض یک ماه به شدت افزایش یافت. نمودار سایت Sentiment از افزایش شدید نسبت MVRV شبکه خبر می دهد. این امر شانس ادامه روند صعودی را افزایش می دهد.

علاوه بر این، حجم معاملات روزانه ماتیک که با سود بسته شد نیز مثبت بود.

نسبت MVRV، نوسانات قیمت و حجم معاملات روزانه سودآور برای شبکه پالیگان
نسبت MVRV، نوسانات قیمت و حجم معاملات روزانه سودآور برای شبکه پالیگان

جدای از معیارهای ذکر شده، عوامل متعدد دیگری نیز حاکی از ادامه روند است. داده های وب سایت دیفای لاما نشان می دهد که سرمایه کل قفل شده شبکه پالیگان (TVL) به طور پیوسته در چند هفته گذشته افزایش یافته است. علاوه بر این، اخیراً مشخص شد که شبکه Polygan از نظر تعداد آدرس‌های فعال روزانه عملکرد بهتری نسبت به شبکه اتریوم به ثبت رسانده است.

نمودار روزانه ارز ماتیک نیز بسیار صعودی به نظر می رسد. به عنوان مثال، نشانگر نوار EMATIC یک سیگنال صعودی داده است زیرا متحرک نمایی 20 روزه بالاتر از متحرک نمایی 55 روزه است. اندیکاتور MACD نیز داستان مشابهی داشت.

نمودار قیمت روزانه MATIC
نمودار قیمت روزانه MATIC

علیرغم این مسائل، شاخص قدرت نسبی (RSI) در محدوده خرید بیش از حد است که می تواند پتانسیل صعودی را محدود کند.

(1 امتیاز) – 5.5