منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا Dogecoin به شبکه اثبات سهام منتقل می شود؟

آیا Dogecoin به شبکه اثبات سهام منتقل می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا Dogecoin به شبکه اثبات سهام منتقل می شود؟

پس از اینکه میچی لومین، توسعه‌دهنده اصلی شبکه دوج‌کوین، اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای انتقال شبکه به اجماع اثبات سهام ندارد، ارزش دوج‌کوین طی هفت روز گذشته تقریباً ۱۰ درصد کاهش یافته است.

لومین در 29 دسامبر توییت کرد که:

در حالی که اینفلوئنسرها ممکن است میلیون‌ها فالوور داشته باشند و با اقتدار صحبت کنند، این بدان معنا نیست که آنها اطلاعات داخلی Dogecoin را دارند.

او افزود:

“فقط به این دلیل که کسی می گوید روش اعتبار سنجی Dodge در حال تغییر است، به این معنی نیست که واقعاً تغییر کرده است.”

Dogecoin به سمت PoS حرکت نمی کند

این سلب مسئولیت در بحبوحه گمانه زنی ها مبنی بر اینکه DOGE قصد دارد به یک شبکه اثبات سهام مهاجرت کند، آمده است.

از آنجایی که اتریوم در ماه سپتامبر به PoS منتقل شد، ویتالیک بوترین گفت امیدوار است شاهد انتقال Dogecoin و ZCash به PoS باشد. از سوی دیگر، اطلاعیه‌ای از سوی بنیاد دوج منتشر شد که نشان می‌دهد این تیم در حال کار با Butrin بر روی یک مفهوم جدید برای این سکه میم محبوب است. بسیاری از مردم تصور می کردند که این بدان معنی است که Dogecoin به سمت PoS حرکت می کند. لومین تصریح کرد که این برنامه برای شبکه نیست. او اضافه کرد که فقط به این دلیل که فردی مشهور و با نفوذ است به این معنی نیست که بازدیدهای بیشتری در وب دارد.

توسعه‌دهنده اصلی این میم کوین توضیح داد که شبکه Dogecoin از نظر عصر تکنولوژی به بیت‌کوین شباهت بیشتری نسبت به شبکه‌های مدرن شبه اتریوم دارد. او افزود:

انتقال یا تغییر Dogecoin به PoS برای یک فرد، سازمان یا مرجع امکان پذیر نیست و برنامه ریزی نشده است.

لومین افزود که در حال حاضر پیشنهادی برای تغییر شبکه به اثبات سهام وجود دارد. اما این رویکرد ممکن است با POS سنتی متفاوت باشد.

صندوق توسعه DOGE

در همین حال، پس از اعلام بنیاد Dogecoin مبنی بر ایجاد صندوق توسعه Dogecoin و اختصاص 5 میلیون DOGE به این صندوق، ارزش این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 3 درصد افزایش یافت. این کیف پول در حال حاضر دارای 4,999,999.90 توکن DOGE به ارزش نزدیک به 342,000 دلار است. این یک کیف پول چند امضایی است و توسط توسعه دهندگان اصلی از جمله Michi Lumin مدیریت می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.