منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آمارهای مختلف در مورد شبکه اتریوم را بررسی کنید

آمارهای مختلف در مورد شبکه اتریوم را بررسی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آمارهای مختلف در مورد شبکه اتریوم را بررسی کنید

آمار قیمت گاز اتریوم

میانگین قیمت گاز در شبکه اتریوم در ماه نوامبر 1.8 درصد افزایش یافت. در ماه اکتبر، میانگین قیمت بنزین برای اتریوم 22.5 gwei و در نوامبر 22.9 gwei بود. قیمت گاز ۱.۸ درصد افزایش یافت.

مروری بر شبکه اتریوم

حداقل قیمت گاز در 27 نوامبر ثبت شد و 13.4 gwei بود. حداکثر مقدار در نهم همین ماه ثبت شد و 61.07 gwei بود.

شبکه اتریوم

آمار جدید قرارداد هوشمند اتریوم

تعداد توکن های ERC-20 ایجاد شده در شبکه اتریوم در ماه نوامبر 58 درصد کاهش یافت. تعداد توکن های ERC-20 ایجاد شده در شبکه اتریوم در ماه اکتبر 14295 بود که این رقم در نوامبر 9050 بود که کاهش 58 درصدی را نشان می دهد. البته افت مشابهی در تمامی زنجیره ها مشاهده می شود.

آمار تراکنش های شبکه اتریوم

میانگین تعداد تراکنش های اتریوم در روز بیش از شش ماه است که در حال کاهش بوده است. تعداد تراکنش های اتریوم در ماه اکتبر 34122532 تراکنش با میانگین حجم روزانه 1100726 تراکنش بوده است. تعداد کل تراکنش‌های اتریوم در ماه نوامبر 31264848 تراکنش با میانگین حجم روزانه 1042161 تراکنش بوده است. این رقم برای شش ماه متوالی با کاهش 5.6 درصدی ادامه دارد.

تراکنش های شبکه اتریوم

بیشترین میانگین تعداد تراکنش ها در 9 نوامبر با پیک تراکنش یک میلیون و 219 هزار و 648 تراکنش ثبت شد که نسبت به مهرماه 1391 تراکنش کاهش داشت.

آمار بلوک شبکه اتریوم

آمار بلوک شبکه اتریوم

در ماه نوامبر، میانگین تعداد بلاک های اتریوم تنها 0.01 درصد در روز تغییر کرد. تعداد بلوک ها در روز و اندازه بلوک تقریباً بدون تغییر باقی می ماند.

نمودار «میانگین تعداد بلوک های اتریوم در روز» آمار جالبی را برای ماه نوامبر نشان می دهد. میانگین تعداد بلاک های اتریوم در ماه اکتبر 7157 و میانگین تعداد بلاک های اتریوم در روز در ماه نوامبر 7158 بوده است که این تفاوت تنها یک بلاک یا 0.01 درصد است.

آمارهای مختلف در مورد شبکه اتریوم را بررسی کنید

نمودار “تعداد بلوک ها در روز” پس از “ادغام” واقعاً ثابت به نظر می رسد.

نتیجه گیری بر اساس داده ها

تغییرات کم سابقه در تعداد بلاک های استخراج شده در روز در شبکه اتریوم و همچنین تغییرات کاملاً ناچیز در اندازه بلوک ها نشان می دهد که زنجیره اتریوم اثرات ادغام را کاملاً احساس کرده و کاملاً سازگار شده است.

در ماه نوامبر، داده ها کاهش بیشتری را در تمام فعالیت های شبکه و در همه سطوح نشان داد. قابل توجه ترین کاهش در تعداد توکن های جدید ERC-20 ایجاد شده در همه شبکه ها است. این رقم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

زمستان در جهان شروع می شود، سیاره در حال آماده شدن برای تعطیلات کریسمس است، اما زمستان کریپتو هنوز ادامه دارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.