منو سایت

آرزینجا مگ 14% کاهش قیمت توکن AXS

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا مگ 14% کاهش قیمت توکن AXS

قیمت توکن AXS، توکن اصلی بازی مبتنی بر بلاک چین Oxy-Infinity، قبل از باز شدن توکن ها به شدت کاهش یافت. AXS در 24 ساعت گذشته از زمان نوشتن این مقاله بیش از 14 درصد کاهش داشته است.

فشار فروش ممکن است نتیجه تلاش معامله گران برای جلوگیری از بازگشایی بزرگ برنامه ریزی شده برای سرمایه گذاران باشد. طبق پلتفرم داده TokenUnlocks، حدود 21،543،000 توکن AXS در 25 اکتبر باز می شود. مشاوران قفل 2501750 AXS (22 میلیون دلار) و شرکت کنندگان خصوصی در فروش 1997500 AXS (17.5 میلیون دلار) را باز خواهند کرد.

اگر قرار بود هر توکن فروخته شود، مشاوران و شرکت کنندگان خصوصی در فروش به طور فرضی فشار فروش تخمینی 4,484,668 AXS (حدود 39 میلیون دلار) را به بازار خواهند آورد. این فرض که گیرنده ها می فروشند از این واقعیت ناشی می شود که حتی با قیمت فعلی 8.70 دلار به ازای هر توکن AXS، سرمایه گذاران خصوصی بیش از 100 بار فروش خواهند داشت. با این حال، توکن Axie Infinity تقریباً 95 درصد از بالاترین رکورد خود یا تقریباً 166 دلار کاهش یافته است.

البته، ممکن است غیرواقعی باشد که فرض کنیم هر توکن تازه آنلاک شده فروخته خواهد شد. یکی از بنیانگذاران Oxy Infinity و شرکت مادر آن Sky Mavis در توییتر گفت که قفل توکن باعث “اطلاعات نادرست” می شود. اول از همه، “توکن های باز” با “توکن های در گردش” اشتباه گرفته می شوند.

آنها توضیح دادند: «بیشتر توکن‌های قفل شده از سهام، p2e، صندوق اکوسیستم و مشاوران تاکنون در قرارداد واگذاری باقی مانده‌اند. آنها ادامه دادند: «این قفل در آینده 22 میلیون نیز صدق می کند. حتی اگر قفل آنها باز باشد، برنامه جداگانه ای را دنبال می کنند که انعطاف پذیرتر است و می توان آن را با توجه به تعداد کاربران تنظیم کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.