منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آرزینجا مگ کاردانو در صرافی FTX قرار می گیرد؟!

آرزینجا مگ کاردانو در صرافی FTX قرار می گیرد؟!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا مگ کاردانو در صرافی FTX قرار می گیرد؟!

موسس FTX Sam Bankman-Fried (SBF) اشاره کرد که صرافی ممکن است به زودی Cardano (ADA) را برای معاملات نقدی در ماه اکتبر فهرست کند. طبق گفته Benkman-Fried، FTX Cardano را در بخش آتی خود فهرست کرده است و قصد دارد معاملات نقطه ای ADA را اضافه کند. SBF این بیانیه را در پاسخ به یک سرمایه گذار Cardano که گفت:

FTX از فهرست کردن Cadano خودداری کرد زیرا صرافی این دارایی را “به عنوان تهدیدی برای هر چیزی که می خواهد کنترل کند” می بیند.

چرا FTX هنوز ADA را فهرست نکرده است؟

بنکمن-فرید گفت که صرافی عمداً از فهرست کردن ADA خودداری نکرده است. او گفت که صرافی این توکن را فهرست نکرده است زیرا فهرست کردن توکن‌ها در بلاک چین‌هایی که از قبل پشتیبانی می‌کند آسان‌تر بود، او با ذکر نمونه‌هایی از توکن‌های ERC20 گفت. او همچنین گفت که قبل از اینکه یک صرافی بتواند ADA را فهرست کند، به “یک اعتبارسنجی کاردانو خوب برای سپرده ها/ برداشت ها” نیاز دارد.

هنگامی که جامعه درخواست کرد که صرافی چه زمانی باید ADA را فهرست کند، SBF از کسانی که فکر می‌کردند دروغ می‌گوید خواست که روی اینکه آیا FTX در سه ماه آینده ADA را فهرست می‌کند یا خیر، شرط ببندند.

سرمایه گذاران کاردانو به SBF اعتقاد ندارند

برخی از سرمایه گذاران کاردانو با SBF مخالف بودند و می گویند که با توجه به اینکه بارها در مورد آن صحبت کرده است، باور کردن آن در بورس ADA سخت است. یک سرمایه گذار در سپتامبر 2021 مصاحبه ای را در Business Insider با بنیانگذار FTX به اشتراک گذاشت که در آن میلیاردر ارز دیجیتال گفت که Cardano یکی از بلاک چین های اصلی است که صرافی او فهرست می کند. برخی دیگر خاطرنشان کردند که FTX توکن جدید Aptos را تقریباً بلافاصله پس از راه‌اندازی آن فهرست کرده است، در حالی که ADA، یکی از اعضای ده ارز دیجیتال برتر، در فهرست قرار نگرفت. برخی از حامیان کاردانو همچنین ادعا می کنند که FTX یک قرارداد دائمی ADA را برای دستکاری قیمت مشخص کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.