منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آرزینجا مگ کاتالیزور رالی بعدی بیت کوین

آرزینجا مگ کاتالیزور رالی بعدی بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا مگ کاتالیزور رالی بعدی بیت کوین

کاتالیزور افزایش بعدی بیت کوین

کریستین اسمیت، کارشناس ارزهای دیجیتال، یک کاتالیزور احتمالی را نشان می دهد که می تواند جهش بعدی بیت کوین را تقویت کند. اسمیت، مدیر اجرایی گروه ارزهای دیجیتال بلاک چین، در مصاحبه جدیدی با Squawk Box CNBC، می گوید که قیمت فعلی بیت کوین توسط سرمایه گذاران بلندمدت تثبیت شده است و افزود که خرده فروشان عمدتاً به دلیل شرایط نزولی از بازار خارج شده اند.

با این حال، اسمیت می‌گوید که سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی احتمالاً پس از رونق گرفتن اقتصاد، باز خواهند گشت.

من فکر می کنم بیت کوین به دلایل مختلفی تا حد زیادی پایدار است. اول، شما سرمایه گذار خرده فروشی دارید که سرمایه گذاری در بیت کوین را تا حد زیادی ترک کرده است… مردم نگران پرداخت هزینه بنزین هستند. آنها نگران پرداخت هزینه های مواد غذایی هستند. آنها نمی توانند در حال حاضر پول بیشتری را برای سرمایه گذاری در بیت کوین خرج کنند.

اما من فکر می کنم سرمایه گذارانی که اکنون آنجا هستند منتظر حرکت در آینده هستند. آنها در دراز مدت به دنبال آن هستند. و من فکر می‌کنم همانطور که شاهد چرخش اقتصاد هستیم و مردم شروع به کاهش ریسک پرتفوی سرمایه‌گذاری خود می‌کنند، شاهد افزایش سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و متعاقباً قیمت آن خواهیم بود.

اسمیت همچنین نسبت به این احتمال که کنگره ایالات متحده قوانین ارزهای دیجیتال را تا پایان سال تصویب کند، خوش بین است، که برخی می گویند که سرمایه گذاری نهادی بیشتری در بیت کوین جذب خواهد شد.

کنگره در واقع به طور فعال بر روی قانونی کار می کند که مقررات بیشتری را برای بازار کالاهای دیجیتال اساسی، از جمله بازار بیت کوین کش فراهم می کند و در واقع یک شانس واقعی برای بیت کوین تا قبل از پایان سال دارد.

رئیس و عضو رتبه‌بندی کمیته کشاورزی سنا قانون حمایت از مصرف‌کننده کالاهای دیجیتال، DCCPA را معرفی کرد، و این یک چارچوب عالی برای تنظیم مبادلات متمرکز بازار پول است. یک مشکل حل نشده در مورد تامین مالی غیرمتمرکز وجود دارد. اینها پروتکل های نرم افزاری هستند که کاملاً متفاوت از صرافی های متمرکز کار می کنند. اما این مشکلی است که در حال حل شدن است. من خوشبین هستم که در آنجا به یک راه حل خوب برسیم. فکر می‌کنم این احتمال وجود دارد که تا قبل از پایان سال شاهد تصویب آن به قانون باشیم.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین 19167 دلار معامله می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.