منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آرزینجا مگ هنرمند مشهور آثار خود را به NFT تبدیل کرد

آرزینجا مگ هنرمند مشهور آثار خود را به NFT تبدیل کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا مگ هنرمند مشهور آثار خود را به NFT تبدیل کرد

بنیاد سایت های وینسنت ون گوگ، هنرمند افسانه ای، وارد Web3 شد

بنیاد سایت‌های وینسنت ون گوگ (VGSF) که آثار این هنرمند هلندی را تبلیغ می‌کند، روز دوشنبه اولین مجموعه NFT خود را به افتخار این هنرمند نمادین با همکاری استارت‌آپ web3 هنگ‌کنگ Appreciator.io راه‌اندازی کرد.

این بنیاد از شش اثر هنری چندرسانه‌ای رونمایی کرد که همگی بر اساس مکان‌های مرتبط با ون گوگ بودند.

در حال حاضر در مجموع 84 نسخه به عنوان NFT فروخته می شود که هر کدام یک انیمیشن سه بعدی از یک نقاشی ون گوگ و یک اسکن دیجیتالی از یک برگه از سایت میراث مرتبط است. این انیمیشن برگ محصور شده در یک صفحه شیشه ای را نشان می دهد که اشاره ای به موضوع حفاظت از پروژه است.

به گفته مدیر VGSF (فرانک ون دن یندن)، این گروه قصد دارد در نهایت 39 اثر هنری مختلف بر اساس بناهای تاریخی سرزمین ون گوگ را با هدف گسترش میراث هنرمند به حامیان و هنرمندان جوان بدون محدودیت ارائه کند. مسافت و سفر

ون دن ایدندن در گفتگو با ون گوگ گفت: “این همکاری به ما امکان می دهد داستان هایی را در سراسر جهان درباره زندگی و کار ون گوگ تعریف کنیم و درآمد حاصل از فروش این محتوا به ما کمک می کند تا میراث را برای نسل های آینده حفظ کنیم.” .. نگهش داریم.»

NFT ها از زمانی که فناوری در سال 2021 به صحنه آمد، برای امور خیریه و جمع آوری کمک های مالی مورد استفاده قرار گرفته است. The Giving Block، یک سایت اهدای ارزهای دیجیتال که به خیریه ها کمک می کند تا با استفاده از دارایی های دیجیتال کمک های مالی دریافت کنند، گزارش داده است که تاکنون بیش از 12، 3 میلیون دلار کمک مالی NFT جمع آوری کرده است. .

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.