منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آرزینجا مگ محصول جدید دیفای لاما برای بهره وری بیشتر کشاورزی معرفی شد

آرزینجا مگ محصول جدید دیفای لاما برای بهره وری بیشتر کشاورزی معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا مگ محصول جدید دیفای لاما برای بهره وری بیشتر کشاورزی معرفی شد

DeFiLlama، یک پلتفرم داده های مالی غیرمتمرکز، محصول جدیدی را راه اندازی کرده است که به کاربران امکان می دهد فرصت های کشاورزی با بازده بهتر را پیدا کنند.

در 23 اکتبر، دیفای لاما محصولی به نام Delta Neutral Yields را معرفی کرد که ماه ها روی آن کار کرده است. این سیستم از پایگاه داده بزرگ پلتفرم برای جستجوی فرصت هایی استفاده می کند که در آن کاربران بتوانند توکن های مزرعه را با بازده بهتر قرض بگیرند. ادعا می شود که سیستم جدید می تواند بازدهی بیش از 20 درصد برای بیت کوین، اتریوم و USDC داشته باشد.
Difai Lama Strategy Finder را به صورت رایگان در وب سایت خود ارائه می دهد. با این حال، او هشدار می دهد که بسیاری از توکن های ارائه شده دارای نقدینگی پایین و خطرات بالقوه مرتبط هستند.

اهرم و آربیتراژ

دیفای لاما چند مثال از نحوه عملکرد استراتژی یاب جدید خود ارائه کرد. یکی از آنها مزرعه اهرمی با پشته بهمنی بود. در این فرآیند، BTC.b (Bitcoin to Avalanche Bridge) برای قرض گرفتن AVAX به Avax سپرده می شود که برای تولید sAVAX استفاده می شود. sAVAX به Ave بازگردانده می شود تا وام های بیشتر را امکان پذیر کند و سود سالانه تا 22٪ را به ارمغان بیاورد.

راهبرد دیگری که پیشنهاد شد، آربیتراژ علیه یک مولد بازده بود. کاربران می توانند اتریوم را برای قرض گرفتن DAI عرضه کنند و سپس آن را در Reaper با بازدهی حدود 16 درصدی پرورش دهند.

دیفای لاما گفت هزاران استراتژی مشابه وجود دارد که به کاربران امکان می دهد در معرض دارایی های اساسی قرار بگیرند و در عین حال بازده بالاتری را که توسط توکن های دیگر ارائه می شود، دریافت کنند. با این حال، این فرم ها نیاز به پیگیری دارند. دیفای لاما در این باره گفت:

همه اینها نیاز به مدیریت فعال دارند تا اطمینان حاصل شود که مزرعه شما در موقعیت بهینه باقی می ماند و APY نهایی سرمایه گذاری شما خوب است.

این پلتفرم همچنین دارای یک فیلتر پروژه برای کسانی است که نمی خواهند در معرض پروتکل های مشکوک DeFi قرار بگیرند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)