منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آرزینجا مگ سولانا از محدوده بحرانی خود بازگشته است

آرزینجا مگ سولانا از محدوده بحرانی خود بازگشته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا مگ سولانا از محدوده بحرانی خود بازگشته است

تحلیل سولانا

قیمت سولانا در نهایت از مرز 30 دلار عبور کرد و این سطح حمایت را تغییر داد. سولانا در 24 ساعت گذشته 6 درصد رشد داشته است. افزایش بیت کوین بسیاری از آلتکوین ها را در نمودار قیمت مربوطه خود بالا برده است. آلت کوین های اصلی با پیروی از روند قیمت بیت کوین افزایش یافتند.

چشم انداز فنی سولانا عملکرد صعودی را در نمودار نشان داد. تقاضا برای کریپتو افزایش یافته و همین امر باعث شده تا خریداران وارد بازار شوند.

اقدام بعدی قیمت سولانا همچنان حیاتی است. حرکت بالاتر از علامت 34 دلار برای سکه مهم است زیرا به گاوها کمک می کند شتاب بیشتری کسب کنند.

اگر سولانا سعی کند خط قیمتی 34 دلار را بشکند، شانس معامله نزدیک به 37 دلار وجود دارد. اگر تقاضا برای آلتکوین همچنان قوی باشد، سولانا ممکن است سعی کند بالای 34 دلار معامله کند.

روزهای معاملاتی بعدی مشخص خواهد کرد که آیا آلتکوین ها صعودی می مانند یا خیر. امروز ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال 1.04 تریلیون دلار است که یک تغییر مثبت 6.9 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

تحلیل سولانا

نمودار روزانه سولانا

سولانا در زمان نگارش این مقاله با قیمت 31 دلار معامله می شد. این سکه از سد قیمتی 30 دلاری خود عبور کرد که برای مدت طولانی به عنوان مقاومت عمل کرد.

در حال حاضر بعید است قیمت سولانا از مرز 33 دلار عبور کند، اما شکستن این سطح راه را برای رسیدن به 37 دلار هموار می کند.

از سوی دیگر، اگر گاوها شتاب خود را از دست بدهند، سولانا به 29 دلار سقوط خواهد کرد. منطقه حمایتی دیگر 26 دلار بود. حجم معاملات سولانا در روز معاملاتی گذشته افزایش یافت که نشان دهنده تقاضا و قدرت خرید بالا بود. خریداران به آرامی به بازار بازگشتند. با این حال، در این زمینه نیز پیشرفت چندانی حاصل نشده است.

شاخص های فنی مثبت هستند، اما مهم است که سولانا بالاتر از سقف قیمت خود حرکت کند. با تصاحب نمودار توسط خریداران، RSI به بالای خط نیمه راه رسید. قیمت سولانا نیز بالاتر از خط 20-SMA حرکت می کند، به این معنی که خریداران با افزایش تقاضا برای آلت کوین ها، شتاب قیمت بازار را تقویت کرده اند.

سولانا بخر

میانگین های متحرک

سایر اندیکاتورها نیز در کنار گاوها در نمودار یک روزه قرار می گیرند که نشان می دهد قدرت خرید بیشتر از قدرت فروش بوده است. واگرایی میانگین متحرک جهت قیمت و قدرت حرکت را نشان می دهد. خرید سیگنال برای سولانا. نشانگر حرکت جهتی نیز جهت قیمت را نشان می دهد.

DMI مثبت بود زیرا +DI بالای خط -DI بود. میانگین شاخص جهت (قرمز) زیر 20 بود که نشان از تضعیف جهت قیمت دارد.

فروش سولانا

نشانگر MACD و DMI