منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آرزینجا مگ توکن جدید میم با پشتیبانی ویتالیک بوترین ساخته شده است

آرزینجا مگ توکن جدید میم با پشتیبانی ویتالیک بوترین ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا مگ توکن جدید میم با پشتیبانی ویتالیک بوترین ساخته شده است

نانسن گزارش می‌دهد که ایده Vitalik Bebutrin برای ایجاد توکنی که برای کلاهبرداران و ربات‌ها مشکل ایجاد می‌کند، به واقعیت تبدیل شده است و تا حدودی بازتاب داستان یک میم کوین محبوب دیگر است.

نشانه

در 15 اکتبر، بوترین توییتی را منتشر کرد که در آن پیشنهاد ایجاد یک پروژه رمزنگاری جدید به نام “THE Protocol” را داد تا هر زمان که ربات ها از عبارات شیلینگ معمول خود در توییتر استفاده می کنند، “THE” ذکر شود.

شخصی واقعاً از این ایده خوشش آمد و یک پروژه واقعی بر اساس ایده بوترین ایجاد کرد. قرارداد توکن $THE مدت کوتاهی پس از توییت ایجاد شد و به سرعت بالا رفت و 1000٪ به ارزش افزوده شد. به روشی مشابه Shiba Inu، خالق توکن تصمیم گرفت که منصفانه باشد که مقداری «حقوق حق امتیاز» را برای شخصی که ایده را مطرح کرده و به اشتراک گذاشته است بفرستد. ده درصد از کل عرضه THE بلافاصله پس از ایجاد به Vitalik Buterin منتقل شد.

ریسک های بزرگ

50 نشانی غیر نهادی برتر بیش از نیمی از THE را در اختیار دارد و تقریباً بلافاصله پس از انتشار افشا می شود. معامله گران و سرمایه گذاران اصلی اتریوم نیز به این توکن تازه ظهور حمله کرده اند. سرمایه گذاران محبوبی مانند “sisterofvitalik” و hxr.eth این توکن را خریدند. با این حال، برخی از آدرس‌های اصلی با وجود عدم فروش فعال توسط آدرس‌های برتر و دارندگان خرده‌فروشی، قبلاً دارایی‌های خود را کاهش داده‌اند، که نشان می‌دهد معامله‌گران و سرمایه‌گذاران تا چه حد باید در برخورد با دارایی‌هایی مانند THE محتاط باشند. در حال حاضر حدود 41 میلیون توکن در UniSwap و MEXC در گردش هستند و پلتفرم های غیرمتمرکز به بزرگترین بازار برای توکن های $THE تبدیل شده اند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.