منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آرزینجا مگ تسلا هنوز ۲۱۸ میلیون دلار بیت کوین دارد

آرزینجا مگ تسلا هنوز ۲۱۸ میلیون دلار بیت کوین دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا مگ تسلا هنوز ۲۱۸ میلیون دلار بیت کوین دارد

تسلا هنوز ۲۱۸ میلیون دلار بیت کوین دارد

بر اساس پرونده‌هایی که این سازنده خودروهای الکتریکی پیش از گزارش سرمایه‌گذاران در سه ماهه سوم منتشر کرده، دارایی بیت کوین تسلا نسبت به سه ماهه دوم سال 2022 بدون تغییر است.

در گزارشی که تسلا در روز چهارشنبه برای عموم منتشر شد، این شرکت می‌گوید که هنوز ۲۱۸ میلیون دلار بیت‌کوین دارد. در ماه جولای، تسلا اعلام کرد که 75 درصد از دارایی های بیت کوین خود را به ارزش حدود 936 میلیون دلار در آن زمان فروخته است. پس از فروش، تسلا اعلام کرد که تا پایان ژوئن به نگه داشتن 222 میلیون دلار “دارایی دیجیتال” در ترازنامه خود ادامه می دهد.

در طول گزارش سه ماهه دوم تسلا، ماسک گفت که این شرکت بیت کوین های خود را برای آزاد کردن پول نقد به دلیل قرنطینه های مداوم ناشی از کووید-19 در چین فروخته است. او توضیح داد: «با توجه به عدم قطعیت قرنطینه کووید-19 در چین، برای ما مهم بود که موقعیت نقدی خود را به حداکثر برسانیم.

علیرغم فروش، تسلا همچنان یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین توسط یک شرکت سهامی عام است، پس از MicroStrategy با 13000 بیت کوین (حدود 2.48 میلیارد دلار) و Galaxy Digital با 16400 بیت کوین (حدود 313 میلیون دلار).

برنامه ماسک برای خرید توییتر و نبرد حقوقی متعاقب آن برای خروج از معامله عاملی در تصمیم گیری در آن زمان نبود و به نظر نمی رسد که موضع شرکت در قبال ارزهای دیجیتال را تغییر دهد.

در ماه سپتامبر، گزارش‌های فاش‌شده نشان داد که ثروتمندترین مرد جهان درباره آینده بالقوه پلتفرم رسانه‌های اجتماعی محبوب با کارآفرینان مختلف فناوری، از جمله جک دورسی از بلاک و سام بنکمن-فرید، از FTX صحبت کرده است. یکی از ایده های پیشنهادی شامل اضافه کردن گزینه پرداخت با استفاده از ارز دیجیتال مورد علاقه ماسک، Dogecoin است.

ماسک گفت، ایده این است که کاربران برای ثبت یک پیام در زنجیره، هزینه اندکی بپردازند، که با نیاز به 0.1 Dogecoin برای ارسال یا ارسال مجدد نظر، تعداد هرزنامه ها و ربات ها را کاهش می دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.