منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آرزینجا مگ ایلان ماسک مدیران ارشد توییتر را اخراج کرد

آرزینجا مگ ایلان ماسک مدیران ارشد توییتر را اخراج کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا مگ ایلان ماسک مدیران ارشد توییتر را اخراج کرد

ایلان ماسک رسما مالک شبکه اجتماعی توییتر شد.

ایلان ماسک پس از تصاحب مالکیت توییتر، با اشاره آشکار به لوگوی توییتر، توییت کرد: «پرنده آزاد است».
رویترز به نقل از منابع آگاه گزارش داد که او همچنین مدیرعامل پاراگ آگراوال، مدیر مالی ارشد ند سگال و همچنین رئیس امور حقوقی و سیاستی ویجایا گید را برکنار کرد.
جالب اینجاست که ویجایا گید نیز کسی بود که تصمیم گرفت برای همیشه دونالد ترامپ را برکنار کند.
دیروز، ماسک همچنین نامه ای سرگشاده به تبلیغ کنندگان این پلتفرم به اشتراک گذاشت که در آن اهداف خود را مشخص کرده و به یک مدل بالقوه مبتنی بر اشتراک اشاره کرد.
بدیهی است که توییتر نمی تواند تبدیل به یک منظره جهنمی رایگان برای همه شود که در آن هر چیزی را بتوان بدون نتیجه گفت! علاوه بر رعایت قوانین کشور، پلتفرم ما باید برای همه گرم و پذیرا باشد، جایی که شما می توانید تجربه مورد نظر خود را با توجه به ترجیحات خود انتخاب کنید، می توانید به عنوان مثال برای تماشای فیلم یا انجام بازی های ویدیویی مختلف انتخاب کنید.

با کاهش بازار سهام، دارایی خالص ایلان ماسک نیز کاهش یافته است، که عمدتاً شامل سهامی است که در سایر شرکت های او نگهداری می شود.
در نتیجه، خرید ماسک از توییتر از طریق ترکیبی از تامین مالی بدهی، ثروت شخصی و معاملات با سرمایه گذاران مشترک تامین مالی شد. برخی از این نام‌ها عبارتند از لری الیسون، بنیانگذار اوراکل، داگ لئون از Sequoia Capital یا Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance که 500 میلیون دلار در این معامله مشارکت داشته است. اکنون که خرید کامل شده است، گزارش شده است که ماسک قصد دارد توییتر را خصوصی کند و تجارت سهام خود را به صورت عمومی متوقف کند.
مدیران توییتر قبلاً پیش‌بینی کرده بودند که درآمد جمع‌آوری‌شده در سال 2022 بسیار پایین‌تر از هدف باشد و برنامه‌ریزی کرده‌اند که اوضاع را برای سال مالی آینده تمیز کنند.
یک راه کلیدی برای انجام این کار، کاهش حدود 700 میلیون دلار از اخراج کارکنان بود، عمدتاً در میان پیمانکاران شخص ثالث که اعتدال توییتر را مدیریت می کردند، که بودجه آنها باید یک چهارم کاهش می یافت. کاهش زیرساخت های شرکتی و مراکز داده نیز روی میز بود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.