منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آرزینجا مگ اتریوم در ثبت آدرس های جدید رکورد زد

آرزینجا مگ اتریوم در ثبت آدرس های جدید رکورد زد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا مگ اتریوم در ثبت آدرس های جدید رکورد زد

شبکه اتریوم (ETH) که پس از ارتقای “ادغام” رسماً گذار خود را از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) نشان داده است، اکنون علائم دلگرم کننده ای را به دنبال افزایش تعداد نشان می دهد. آدرس ها.

بر اساس داده‌های استخراج‌شده توسط پلتفرم تحلیل احساسات Finbold در 9 اکتبر، اتریوم با افزایش 135780 آدرس ETH جدید در 8 اکتبر به بالاترین سطح خود از 7 دسامبر 2021 رسید.

آدرس های جدید اتریوم

نمودار رشد شبکه اتریوم

این پلتفرم رشد شبکه 11.1 درصدی را بیشتر از بالاترین رقم قبلی سال 2022 در 3 ژانویه و بالاترین رشد از 7 دسامبر 2021 نشان می دهد.

آدرس های اتریوم فعال

تعداد آدرس‌های فعال اتریوم

اتریوم پتانسیل بازار دارد

افزایش رشد شبکه با تعداد آدرس‌های منحصربه‌فردی که برای اولین بار اتریوم را منتقل می‌کنند، نشان می‌دهد که ممکن است این ارز دیجیتال پس از متحمل شدن ضررهای قابل توجه به دلیل فشار فروش ناشی از ادغام، در بازار جذابیت بیشتری پیدا کند و دوباره جایگاه خود را به دست آورد.
بر اساس گزارش گلس‌نود، یک پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال، در 10 اکتبر، تعداد آدرس‌های جدید اضافه شده به شبکه اتریوم به بالاترین حد اخیر رسید. واضح تر، تعداد آدرس های با بیش از 1 ETH نیز افزایش یافته است، که نشان می دهد سرمایه گذاران ثروتمند به شبکه هجوم آورده اند.

تجزیه و تحلیل اتریوم

تعداد آدرس هایی که بیش از 1 ETH دارند.

تسریع گسترش شبکه و افزایش شدید تعداد آدرس ها نشان داد که افراد بیشتری به اتریوم علاقه مند هستند.

حجم تراکنش ETH در حال کاهش است

با این حال، با وجود علاقه فزاینده به اتریوم، افزایش قابل توجهی در تعداد تراکنش‌های شبکه مشاهده نشده است. در واقع، تعداد کل تراکنش های انجام شده بر روی اتریوم کاهش شدیدی داشته است. علاوه بر این، در زمان نگارش این مقاله، تعداد کل تراکنش‌های اتریوم نسبت به میانگین متحرک ۷ روزه به سطحی کاهش یافته است که در ۲۱ ماه گذشته مشاهده نشده است.

در همان زمان، Feinbold گزارش داد که فعالیت اجتماعی اتریوم از زمان به‌روزرسانی Merge روند نزولی داشته است و تا 6 اکتبر 8.46 میلیون بار اشاره و 24.07 میلیارد تعامل اجتماعی ثبت کرده است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، اتر در حال حاضر با قیمت 1312 دلار معامله می‌شود که طی 24 ساعت گذشته 0.39 درصد کاهش یافته است، اما در هفته گذشته 1.60 درصد افزایش یافته است و ارزش کل بازار آن 160 میلیارد دلار است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)