منو سایت

آرزینجا بیت کوین و افتهای بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آرزینجا بیت کوین و افتهای بیشتر

تحلیلگری که سقوط بیت کوین در سال جاری را به درستی پیش بینی کرده بود به دارندگان بیت کوین هشدار داده است که سقوط در راه است. این تحلیلگر معروف رمزارز که با نام کاپو نیز شناخته می شود، به 692200 دنبال کننده خود در توییتر گفت که بیت کوین همچنان نشانه های ضعف خود را نشان می دهد. کاپو می گوید:

گاوهای بیت کوین توانستند یک رالی تازه از پایین ترین سطح بازار نزولی در حدود 15700 دلار داشته باشند، اما جهش اخیر در مقایسه با رشد قبلی بیت کوین از ژوئن به طور قابل توجهی کمتر است.

او در توییتر خود نوشت:

“هر پرش کوچکتر و کوچکتر می شود. طبقات و سقف های پایین تر در حال شکل گیری هستند. حمایت به مقاومت تبدیل می شود. سطح 12000 دلار مانند یک آهنربا است.

تجزیه و تحلیل بیت کوین

نمودار 12 ساعته BTC/USDT

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 16840 دلار معامله می شود. حرکت به سمت هدف کاپو 12000 دلار نشان دهنده کاهش بیش از 28 درصدی بیت کوین است. کاپو همچنین می گوید که معامله گران احتمالا برای یک حرکت نزولی قوی آماده نیستند. این تحلیلگر گفت:

“فقط نظرات (زیر پست) را بخوانید و تأیید دوم را دریافت خواهید کرد (اولی تجزیه و تحلیل و شاخص ها) که اکثر مردم بالای 17000 دلار یا بیشتر به دام افتاده اند و نمی توانند هزینه دیگری را تحمل کنند.” همانطور که قبلاً گفتم، اکثر مردم برای چیزی که در راه است آماده نیستند.”

او می‌افزاید که به نظر می‌رسد محیط فعلی برای معاملات ارزهای دیجیتال و بازار سهام «سناریویی عالی برای عملکرد مناسب» ایجاد می‌کند. با نگاهی به بازار سهام، کاپو می گوید که S&P 500 (SPX) پس از واکنش به مقاومت مورب خود، همچنان در روند نزولی قرار دارد.

قیمت بیت کوین

نمودار S&P 500

معامله گران به عملکرد SPX توجه می کنند زیرا نشان می دهد سرمایه گذاران چه احساسی در مورد دارایی های ریسک مانند سهام و ارزهای دیجیتال دارند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.